|

بمب نقل و انتقالاتی لالیگا در راه است

روزنامه موندو دپورتیوو در چاپ امروز خود از بمب نقل و انتقلات فوتبال اسپانیا پرده برداشت و از تعویض بازیکن بین مادرید و اسپانیا نوشت.

لینک کوتاه کپی شد

مشکلات مالی بارسلونا به قدری افزایش پیدا کرده که سران این باشگاه قصد دارند بازیکنان زیادی را در تابستان به تیم‌های دیگر واگذار کنند. در آخرین خبری که از اردوی آبی‌اناری‌ها منتشر شد فروش گریژمان بود که سر و صدای زیادی نیز به پا کرد.

طبق گزارش رسانه‌های بارسایی، بارسلونا به دلیل مشکل مالی نمی‌تواند قرارداد مسی را تمدید کند مگر اینکه ستاره فرانسوی خود یعنی آنتوان گریژمان را به فروش رساند.

موندو دپورتیوو در چاپ امروز خود عکس گریژمان را به روی جلد برد و از بازگشت او به مادرید صحبت کرد. این روزنامه بارسایی نوشت که سران آبی‌اناری‌ها با توافق با باشگاه اتلتیکومادرید قصد دارند تا «آنتوان گریژمان» را با «سائول نیگوئز» جابه‌جا کنند.

بمب نقل و انتقالاتی لالیگا در راه است + عکس

سائول در فصل گذشته زیاد در ترکیب سیمئونه قرار نگرفت و همین باعث شد تا تیم ملی اسپانیا را از دست بدهد. به همین دلیل این بازیکن نیز قصد دارد در سال منتهی به جام جهانی درخشش خوبی در رقابت باشگاهی داشته باشد.

از طرف دیگر سایت گل نیز در ادامه این خبر نوشت که کومان خودش درخواست کرده که سائول به بارسلونا بیاید و می‌خواهد از این بازیکن در خط میانی استفاده کند. این رسانه مدعی شد که گریژمان نیز موافق بازگشت به مادرید است و حتی قبول کرده که دستمزدش به مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

بارسلونا تحت مدیریت بارتومئو خریدها و ولخرجی‌های زیادی کرد و ستاره‌هایی گرفت که هیچ گاه نتوانستند برای باشگاه درخشان ظاهر شوند. «فیلیپه کوتینیو» یکی دیگر از بازیکنان گران‌قیمت بارسلوناست که به نظر راه لیگ فرانسه و باشگاه مارسی را پیش خواهد گرفت. از طرف دیگر باشگاه بارسلونا در نظر دارد که «عثمان دمبله» را نیز به فروش رساند.

نکته جالب اینجاست که باشگاه بارسلونا در لحظه کنونی هر ۳ خرید گران قیمت پسا نیمار را می‌خواهد به تیم‌های دیگر واگذار کند. بازیکنانی که به هیچ وجه نتوانستند جای ستاره برزیلی را در نیوکمپ پر کنند. گریژمان ۱۲۰ میلیون یورو، دمبله ۱۴۵ میلیون و کوتینیو نزدیک به ۱۶۰ میلیون یورو برای بارسلونا آب خوردند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها