|

واکنش طارمی به شرط سرمربی پورتو درباره او

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو معتقد است که لیگ برتر انگلیس یک نوع لیگ قهرمانان اروپای کوچک است که می‌توان به پیشنهادهایی از انگلیس فکر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، مهدی طارمی مهاجم پورتو چند روز پیش و در تعطیلات تابستانی در بوشهر با برنامه سکو شبکه بوشهر گفت‌وگو کرد که بخش‌های مهم آن را در زیر می‌خوانید:

* من از زمانی که پرتغال را ترک کرده‌ام درگیر بازی‌های تیم ملی بوده‌ام و از اتفاقاتی که در آنجا رخ داده، بی خبر هستم. پیگیری هم نکردم و فکر نمی‌کنم یک مربی این صحبت‌ها را مطرح کند که شرط حضور او، ماندن من در پورتو باشد. اگر که اینجوری گفته اند محبت دارند و دستشان درد نکند.

* سردار آزمون  بازیکن بزرگی است و به نظر من او باید زنیت را ترک کند و راهی تیم های بزرگتری بشود. می‌تواند در تیم های بزرگتر موفق شود و این را به خود او نیز گفته‌ام.

* پپه خیلی خوش اخلاق است. من قبلا مصاحبه هایی را خواندم که می‌گفتند گتوزو خارج از زمین فوتبال خیلی بازیکن مهربانی است و نمی‌توانستم آن را قبول کنم که همچین شخصیتی در درون زمین، خارج از آن مهربان باشد. ولی زمانیکه پپه را دیدم، متوجه شدم که این صحبت ها درباره گتوزو هم صدق می‌کند. پپه بیرون از زمین فوتبال فقط می‌خندد. او آدم شاد و آرامی‌است اما درون زمین خیلی تغییر می‌کند. او خودی و غیرخودی را نمی‌شناسد و فقط می‌خواهد بازی را ببرد.

* دوست داشتم که پرتغال تا بازی فینال یورو ۲۰۲۰ پیش برود و اگر قهرمان می‌شدند، خوشحال می‌شدم اما این اتفاق رخ نداد.

* رودریگر مدافع چلسی مدافع خیلی خشنی است. در بازی با چلسی احساس کردم که لیگ انگلیس کلا این مدلی است و باید ناپاک بازی کنید. انگار که نمی‌شود فوتبالی بازی کرد و طبق چیزی که ما از لیگ انگلیس می‌بینیم به نظر می‌رسد باید ناپاک بازی کرد.

* آن نظم، انضباط، دسیپلینی و همدلی که بین بازیکنان در زمان کی روش وجود داشت را من جایی ندیده‌ام.

* جدا از درگیری هایی که بین فدراسیون و تیم ملی در زمان ویلموتس وجود داشت که قصد ورود به آن را ندارم چون به من مربوط نمی‌شود، آن همدلی تیمی‌که زمان کی روش وجود داشت را نداشتیم و هنوز هم نداریم.

* نمی‌دانم چه اتفاقاتی در فدراسیون یا مسئولان تصمیم گیرنده رخ می‌دهد ولی امیدوارم اتفاقات خوبی برای تیم ملی رخ بدهد و بتوانیم بدون دردسر به جام جهانی صعود کنیم. نمی‌خواهم بیشتر درباره کی روش حرف بزنم چون بعدا دردسر می‌شود.

* {گفته می‌شود تیم ملی بخاطر نبوغ بازیکنانی نظیر تو، سردار آزمون و سایرین توانست از مرحله دوم مقدماتی جام جهانی عبور کند} می‌تواند باشد (با خنده)

* من با پورتو قرارداد دارم و از بودن در آنجا خوشحال و راحت هستم. به هر حال فوتبال یک بیزینس است. ممکن است اتفاقاتی رخ دهد و باشگاه با وجود اینکه خیلی به شما نیاز داشته باشد، اما به دلیل بیزینس ممکن است شما را بفروشد. 

* {درباره ورود به لیگ برتر} لیگ انگلیس می‌تواند برای خودش یک نوع لیگ قهرمانان اروپا باشد چون 7، 8 تیم آن در سطح بالایی حضور دارند و در دنیا معروف هستند. لیگ برتر انگلیس می‌تواند یک لیگ قهرمانان کوچک باشد و می‌توان به این پیشنهاد فکر کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه