|

کریستین اریکسن برای اولین بار در ملاعام دیده شد

کریستین اریکسن، ستاره دانمارک و اینتر، از زمانی که در نخستین بازی دانمارک در یورو دچار ایست قلبی شد، در مجامع عمومی حاضر نشده بود….

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از مدال، کریستین اریکسن برای اولین بار پس از ترخیص از بیمارستان در پی ایست قلبی در بازی دارنماک و فنلاند در یورو ۲۰۲۰، در ملاعام دیده شد و یک هوادار با او عکس گرفت.

اریکسن در تاریخ ۱۸ ژوئن و پس از اینکه یک دستگاه ضربان ساز در قلبش کار گذاشته شد، از بیمارستان مرخص شد و از آن زمان با حفظ سکوت خبری به همراه خانواده اش در خانه به استراحت مشغول بود. اکنون اما او برای اولین بار پس از آن حادثه در بیرون از خانه دیده شده است.

گفته می شود که اریکسن از زمان ترخیص از بیمارستان بیشتر وقت خود را در شهر اودنس سپری کرده است. این بازیکن ۲۹ ساله پیش از پیروزی تیمش در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ برابر جمهوری چک در Tisvildeleje ، در ۶۰ کیلومتری کپنهاگ، دیده شد.

او در حالی دیده شد که در حال عکس گرفتن با هواداری به نام بیورن بیندزوس بود که در آن لحظه مشغول فیلم برداری یک کلیپ تبلیغاتی در ساحلی در نزدیکی آن محل بود. این هوادار بعدا در اینستاگرام تصویر خودش و اریکسن را منتشر کرد.

در این تصویر اریکسن سرحال و سلامت به نظر می رسد و رو به دوربین لبخند می زند.

بیندزوس، هواداری که با اریکسن عکس گرفته، در مصاحبه با روزنامه های دانمارکی گفت: “وقتی از اریکس خواستم که با من عکس بگیرد دست و پایم را گم کرده بودم و کاملا زبانم بند آمده بود. اما افتخار می کنم که این درخواست را کردم و خیلی خوشحالم.

ما درحال فیلمبرداری برای کلیپ تبلیغاتی بودیم که من ناگهان او را دیدم که مشغول ناهار خوردن بود. صبر کردم تا صحبت او با دوستش تمام شود و بعد از او خواستم که عکس بگیریم و او هم بلافاصله قبول کرد.

من آن اتفاق در بازی برابر فنلاند را ندیدم اما اریکسن به نظر سالم می آمد. دیدنش خیلی خوب بود.

من معمولا فقط وقتی فوتبال تماشا می کنم که تیم ملی بازی دارد و بدون شک محبوب ترین بازیکن من کریستین اریکسن است. خیلی خوشحالم که این عکس را دارم.”

دانمارکی ها که پس از ایست قلبی اریکسن حین مسابقه، بعد از یک وقفه، مجبور شدند به زمین بازی برگردند و مسابقه را به پایان برسانند، برابر فنلاند ۱-۰ شکست خوردند. آنها در دومین بازی خود در مرحله گروهی نیز مقابل بلژیک ۲-۱ باختند اما از آن زمان به بعد روی دور افتاده اند و در ماجرایی که کم از داستانی خیالی ندارد اکنون خود را در مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ می بینند و باید روز چهارشنبه به مصاف انگلیس بروند.

دانمارکی ها امیدوارند که بتوانند بار دیگر به شکلی قهرمانانه و حماسی یورو ۱۹۹۲ را تکرار کنند؛ جایی که دانمارک توانست اروپا را شگفت زده کرده و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها