|

مددی در اندازه مدیریت استقلال نیست

میلاد میداوودی بازیکن سابق تیم استقلال تهران می‌گوید مدیرعامل این باشگاه توانایی اداره و مدیریت در این باشگاه را ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از ایلنا، میلاد میداوودی درخصوص وضعیت تیم استقلال تهران اظهار داشت: شرایط استقلال را دنبال می‎‌کنم و خداراشکر نتایج طی سه بازی گذشته خوب بوده که برتری هم رسیده‌ایم. امیدواریم شرایط به همین شکل از لحاظ نتیجه گیری ادامه پیدا کند چون در این چند سال وضعیت تیم خیلی مرتب نبوده و همه هم می‌دانیم چه خبر است.

او ادامه داد: من الان نه به عنوان بازیکن سابق و پیشکسوت استقلال به عنوان یک هوادار که از کودکی عاشق این تیم بوده، از شرایط مثل تمامی طرفداران راضی نیستم. امیدوارم که این شرایط هرچه زودتر خوب شود و همه باید از فرهاد حمایت کنند. در این چند سال مربیانی که آمدند و رفتند همه مورد حمایت بودند و الان هم باید هر اندازه که می‌توانیم از آقا فرهاد حمایت کنیم تا در آخر فصل نتایج دلخواه هواداران رقم بخورد.

بازیکن سابق استقلال درخصوص پاداش نقدی مجیدی به بازیکنان همینطور گفت: من کمتر کسی را در این چند سالی که فوتبال بازی کردم، دیدم که چنین کاری انجام بدهد. بازیکنان زحمت می‌کشند و باید پشت آقا فرهاد باشند تا ایشان بتواند از نظر فنی و تیمش خیالش آسوده باشد.

میداوودی درخصوص عملکرد احمد مددی در باشگاه استقلال عنوان کرد: تا به امروز با ایشان برخوردی نداشتم اما رفتار، حرف‌ها و کارهایی که ایشان انجام می‌دهند به نظرم نمی‌توانند مدیرعامل استقلال باشند. من اصلا رزومه‌ ایشان را کاری ندارم ولی در حد و اندازه مدیرعامل و مدیر در باشگاه استقلال نیستند. کسی که نمی‌تواند کاری انجام دهد، رزومه‌اش مشخص است و نمی‌دانم که چه کسی باید این مسائل را برطرف کند.

بازیکن سابق استقلال همینطور درخصوص انتقاد هواداران از پیشکسوتان عنوان کرد: شما به من بگویید که پیشکسوت باید دقیقا چه کاری انجام بدهد؟ یک سری پیشکسوتان داخل باشگاه هم هستند، آیا وقتی آنها صحبت می‌کنند اتفاق خاصی می‌افتد؟ تغییری ایجاد می‌شود؟ وقتی آقا فرهاد و بازیکنان حتی صحبت می‌کنند و تغییری ایجاد نمی‌شود پس ما چه کاری می‌توانیم انجام بدهیم؟ 

او ادامه داد: من نمی‎‌دانم این آقایان پشت‌شان به کجا گرم است و چه پشتوانه‌ای دارند که هیچ اتفاقی برایشان نمی‌افتد و با این حجم از انتقاد و اعتراضات همچنان به کارشان ادامه می‌دهند. امیدوارم این فصل بگذرد و یکسری اتفاقات عوض شود.

میداووی درباره وضعیت مهدی قایدی در استقلال همینطور گفت: خداراشکر، من خیلی خوشحالم که قایدی در این سن چنین شرایطی دارد، بعضی اوقات در ارتباط هستیم و او را تشویق کرده‌ام. خیلی خوشحالم که روز به روز پیشرفت دارد و دوست دارم ادامه دار باشد که به استقلال کمک کند و شاهد درخشش او به عنوان یک لژیونر در اروپا باشیم چون استحقاقش را دارد.

او درباره اینکه از فوتبال خداحافظی کرده یا خیر، گفت: من الان دوسال است که دیگر بازی نمی‌کنم. من به دلیل مشکلی که از ناحیه مصدومیت قدیمی‌ام داشتم دیگر نشد که بازی کنم. حتی برای بازی با پیشکسوتان استقلال اهواز یا دوستان بازی می‌کنم متاسفانه پایم درد شدیدی دارد و بازی کردن برایم سخت بود. آنطور که باید مصدومیت به من اجازه نمی‌داد که تمرین کنم و مجبور و ناچار شدم که خداحافظی کنم. 

میداوودی درباره اتفاقات گذشته در استقلال و عدم حمایت از خودش گفت: نیازی نیست به گذشته برگردم و علاقه‌ای هم ندارم که صحبت کنم ولی یکسری اتفاقاتی افتاد که به نفعم نبود. من همیشه استقلال را دوست داشتم و علاقه نداشتم که مهر و محبتی که هواداران به من دارند، خدشه دار شود. 

او همچنین درباره ادامه همکاری تیم ملی فوتبال ایران با دراگان اسکوچیچ گفت: تیم ملی با ایشان از وضعیتی که داشت صعود کرد؛ امیدوارم در مرحله نهایی انتخاب جام جهانی با حضور ایشان یک صعود راحت داشته باشیم و در جام جهانی شاهد درخشش تیم ملی با حضور ایشان باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها