|

زلزله در تراکتور؛ از استعفای خطیبی تا شایعه فروش تراکتور!

تراکتور در این فصل دور از انتظار ظاهر شد و تغییر کادر فنی هم نتوانست این تیم را از بحران خارج کند.

لینک کوتاه کپی شد

تراکتور امسال با منصوریان لیگ را شروع کرد اما بعد از کسب نتایج ضعیف خیلی زود کاسه صبر مسولان باشگاه لبریز شد و این مربی را اخراج کردند و بعد از  آن چندین بازی را با هدایت شجاعی به پایان رساندند. با امدن خطیبی بازیکنان با تجربه این تیم خیلی زود تصمیم به خروج از تیم گرفتند به طوری که هر ۳  کاپیتان این تیم پشت سر هم از تیم جدا شده و تیم را بیشتر از قبل وارد بحران کردند. هواداران این تیم به این نتایج و رتبه آن  در جدول لیگ عادت ندارند و خیلی زود اعتراضات از هر طرف به سمت باشگاه نشانه گرفته شد.

تراکتور در حال حاضر در رتبه هفتم لیگ قرار گرفته و هیچ شانسی برای کسب سهمیه هم ندارد، تیمی که با آمدن زنوزی متحول شد و میلیاردها تومتن برایش خرج شدو تا یک قدمی قهرمانی رفت اما هر بار در آخرین لحظات موفق نشدند البته یکبار در جام حذفی و آن هم با شکست استقلال قهرمان جام حذفی شدند. اما این قهرمانی به هیچ وجه هواداران پرشور این تیم را راضی نمی کند و مهمترین خواسته آنها قهرمانی در لیگ برتر است.

تراکتور در این فصل در حد تیم مدعی قهرمانی لیگ نبود و از همان شروع فصل با اخراج شدن منصوریان وارد بحران شد و با آمدن خطیبی هم این تیم سر و سامان نگرفت و هیچ امیدی حتی برای کسب سهمیه هم ندارند.به نظر می رسد مالک متمول باشگاه هم اشتیاق قبلی را ندارد و نتوانست به هدفش در این تیم برسد،دیگر خبری از ولخرجی های زنوزی نیست حتی شنیده ها خبر از تصمیم فروش باشگاه توسط وی می دهند.

منبع: شفقنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها