|

«پسر پرسپولیس» علیه پرسپولیس!

پرسپولیس در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف گل گهری می‌رود که علیرضا حقیقی دروازه بانی که ملقب به پسر پرسپولیس است را در ترکیب …

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فرارو، پرسپولیس در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر میزبان گل گهرسیرجان و امیر قلعه نویی است. این دیدار فارغ از جدال یحیی گل محمدی با امیرقلعه نویی محلی برای رویایی علیرضا حقیقی، پسر پرسپولیس، با پرسپولیس است.

به گزارش فرارو، علیرضا حقیقی یکی از آن پرسپولیسی‌های قدیمی است. دروازه بانی که در اوج جوانی درون دروازه پرسپولیس ایستاد و آن قدر متعصب نشان می‌داد که برایش لقب پسر پرسپولیس را ساختند. با این حال بعد از جدایی علیرضا حقیقی از پرسپولیس، دروازه بانی که حتی در جام جهانی هم به میدان رفت، دیگر فرصت وصال مجدد دست نداد تا پسر پرسپولیس دور از باشگاه محبوبش فعالیت کند.

حالا علیرضا باید روز چهارشنبه برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی قرار بگیرد و یکی از سخت‌ترین بازیهاش را تجربه کند. او همین چند روز قبل مقابل استقلال شکست خورده و شاید انگیزه‌ای مضاعف برای هنرنمایی مقابل تیم محبوبش داشته باشد. گل گهری‌ها البته دیدار رفت را با ۵ گل باخته اند، ولی در آن بازی، علیرضا حقیقی در ترکیب قرار نداشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها