|

استقلالی ها قهرمان لیگ را تعیین می کنند؟

مربیان استقلالی باتوجه به تقابل های که برابر پرسپولیس و سپاهان دارند سهم بسزایی در رقم زدن قهرمان لیگ در فصل جاری خواهند داشت.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانتیوز به نقل از شفقنا ورزشی، تا پایان رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل جاری تنها ۶ هفته دیگر باقی مانده است.

پرسپولیس با ۵۱ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد این درحالی است که سپاهان با ۴۹ امتیاز دوم است و استقلال هم با ۴۳ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

هر سه تیم پرسپولیس، سپاهان و استقلال شانس قهرمانی دارند که البته شانس پرسپولیس و سپاهان باتوجه با فاصله خوبی که با آبی پوشان دارند بیشتر است.

نکته جالب بازی های باقیمانده مدعیان قهرمانی حضور پر رنگ مربیان استقلالی است که می توانند سهم بسزایی در رقم خوردن قهرمان داشته باشند.

پرسپولیس در ۵ بازی بعدی خود باید به مصاف تیم های برود که کادر فنی استقلالی دارند. گل گهر با هدایت قلعه نویی، فولاد با نکونام، آلومینیوم با منصوریان، ماشین سازی با علیرضا اکبرپور و تراکتور با خطیبی همگی چهره های سرشناس استقلالی هستند که می توانند کام را برای سرخ پوشان تلخ کنند.

از طرف دیگر سپاهان هم باید با تیم های بازی کند که بیشتر آنها مربیان استقلالی دارند. ماشین سازی با اکبر پور،پدیده با رحمتی و مهم تر از همه استقلال با فرهاد مجیدی.

بازی های باقیمانده مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ به خوبی نشان می دهد که استقلال و مربیان استقلالی می توانند سهم بسزایی در رقم خوردن تیم قهرمان در فصل جاری داشته باشند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها