|

اسکوچیچ به رکورد کی روش رسید!

تیم ملی ایران در دور برگشت مرحله دوم مقدماتی جام جهانی منطقه آسیا فقط یک بار دروازه اش باز شد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، تیم ملی ایران از زمان حضور دراگان اسکوچیچ در ۷ بازی به میدان رفته و علاوه بر برد در تمامی بازی ها فقط دوبار دروازه ایران باز شده است. یک گل توسط ازبکستان و یک گل توسط هنگ کنگ به ایران زده شد و تیم اسکوچیچ در ۵ بازی دیگر خود گلی را دریافت نکرد.

از زمان جدایی کارلوس کی روش، تیم ملی ایران در فاز دفاعی نظم گذشته را نداشت و دروازه اش به راحتی تهدید می شد اما اسکوچیچ همچون کی روش اولویت کار های تاکتیکی خود را دفاع تیمی قرار داد تا تیم ملی ایران مثل همیشه به راحتی حریفانش را شکست دهد. بازیکنان تیم ملی ایران دفاع کردن را به خوبی در زمان کارلوس کی روش آموخته اند و نحوه ضد حمله زدن را هم بلدند و با همین تاکیتیک ها عراق را شکست دادند.

ایران در ۷ بازی اخیر خود رکورد هر ۳۱۵ دقیقه یک گل خورده را با ثبت رساندند و با خوردن تنها یک گل در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی یکی از بهترین خطوط دفاعی این رقابت ها بودند. البته قطر با فقط یک گل خورده بهترین خط دفاع را در مجموع داشت ولی با تغییرات در کادر فنی ایران امیدواریم رکورد های دفاعی بهتری را شاهد باشیم و طعم تلخ باز شدن دروازه ایران را کمتر بچشیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه