|

واکنش سرمربی تیم ملی عراق به باخت مقابل تیم ملی ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال عراق بعد از قبول شکست از تیم ایران گفت: از اتفاقات و تجربیاتم در عراق یک کتاب می‌نویسم.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تهران نیوز، تیم ملی فوتبال ایران در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا موفق شد با یک گل عراق را شکست بدهد و به صورت مستقیم به مرحله بعد صعود کند و جواز حضور در جام ملت‌ها را کسب کند.

« کاتانچ » سرمربی تیم ملی عراق در پایان این مسابقه گفت: به تیم ایران بابت این برد و صعود تبریک می گویم. آنها در نیمه اول یک فرصت به دست آوردند و از همان فرصت به گل رسیدند. این کفیت تیم های قدرتمند است. ما همیشه روی اشتباهات فردی گل می خوریم.

وی افزود: در نیمه دوم بهتر بازی کردیم زیرا می دانستیم که صعود می کنیم اما تیم ایران ضد حمله می زد. باید از شکست امروز درس بگیریم. به بازیکنانم بابت این صعود تبریک می گویم. علی عدنان هفت سال است که بازی نکرده. صفا هادی یک سال از شرایط بازی دور بوده است. میمی و بشار رسن یک ماه بازی نداشته اند. برای همین از کسب ۶ امتیاز خوشحالم.  ما با تیم دوم آسیا بازی کردیم اما صادقانه بگویم که در مرحله نهایی این کافی نیست و کار، سخت خواهد بود.

سرمربی تیم ملی عراق با اشاره به اتفاقاتی که باشگاه الشرطه هنگام برپایی اردوی آماده سازی عراق رقم زده بود، گفت: آنچه که یکی از باشگاه‌های عراق با گرفتن بازیکنان خود از اردوی تیم ملی عراق انجام داد، قبلاً در هیچ تیم دیگری رخ نداده بود. این باشگاه ۹ بازیکن خود را به صورت بی سابقه از تیم ملی پس گرفت. داستان من با تیم ملی عراق زیبا و در عین حال خنده دار است و من درباره تجربیاتم کتاب می نویسم؛ باور کنید که در اینباره کتاب می نویسم.

تیم ملی عراق باوجود باخت به تیم ملی ایران، به عنوان تیم دوم گروه C به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها