|

بازگشت شجاع به پرسپولیس؛ شاید وقتی دیگر

آنطور که رسانه‌های قطری خبر داده اند شجاع خلیل زاده در الریان ماندنی است.

لینک کوتاه کپی شد

هنوز زمان زیادی از شایعات بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس نمی‌گذرد؛ مدافعی که فصل اخیر از پرسپولیس جدا شد تا با پیوستن به الریان، دست کم از لحاظ مالی، قرارداد بهتری منعقد کرده باشد.

 نتیجه نگرفتن الریان در لیگ قهرمانان با وجود بازیکنانی که در اختیار داشت و البته سرمربی گران قیمتی به اسم لوران بلان، این فرضیه را به وجود آورد که مسئولان این تیم قطری از بازیکنان خارجی شان رضایت ندارند و قرار است همه آن‌ها از تیم جدا کنند.

این شایعات مصادف شد با پیشنهاد تیم‌های قطری به محمد حسین کنعانی زادگان، دیگر مدافع باشگاه پرسپولیس. همان موقع بود که این شایعه قوت گرفت که با رفتن کنعانی زادگان، قرار است شجاع خلیل زاده دوباره به پرسپولیس برگردد و در ترکیب این تیم بازی کند؛ به ویژه اینکه مهدی ترابی، دیگر ستاره جدا شده پرسپولیس هم از فوتبال قطر به پرسپولیس برگشت و مورد استقبال هم قرار گرفت.

با این حال، هواداران پرسپولیس نسبت به بازگشت شجاع، آن قدری که به مهدی ترابی روی خوش نشان دادند، استقبال نکردند تا فضایی دوگانه شکل بگیرد. اندکی بعد، اما خود شجاع خلیل زاده در گفت و گویی بازگشت به پرسپولیس در این فصل را رد کرد و گفت اصلا بحثی در این مورد نشده است.

 حالا امروز رسانه‌های قطری هم خبر داده اند که شجاع خلیل زاده یکی از آن خارجی‌های است که الریان برای فصل آینده روی آن‌ها حساب باز کرده است. به این ترتیب او درکنار کاپیتان این تیم همچنان به حضورشان در الریان ادامه خواهند داد. با این تفاسیر، بازگشت شجاع خلیل زاده دست کم برای فصل آینده منتفی است و بحثی که زمانی باعث دوگانگی هواداران شده بود، فعلا بسته می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها