|

پیشنهاد نجومی تاتنهام به آنتونیو کونته

پیشنهادی که تیم سفیدپوش لندن برای استخدام سرمربی سابق تیم فوتبال اینتر به او ارائه کرد، مشخص شد.

لینک کوتاه کپی شد

نشریه استمپای ایتالیا مدعی شد که آنتونیو کونته سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال اینتر برای قبول هدایت تیم تاتنهام پیشنهادی مابین ۱۵ تا ۲۰ میلیون یورو دریافت کرده است که او را به یکی از پردرآمدترین سرمربیان حال حاضر فوتبال دنیا تبدیل خواهد کرد.

کونته که به دلیل نارضایتی از سیاست‌های باشگاه اینتر در حوزه نقل و انتقالات، تنها سه روز پس از جشن قهرمانی این تیم در سری‌A استعفا کرد، از نراتزوری سالانه ۱۲ میلیون یورو حقوق می‌گرفت و اکنون گفته می‌شود حداقل حقوقی که از تاتنهام خواهد گرفت ۳ میلیون یورو بیشتر است و حتی احتمال دارد که او این رقم به ۲۰ میلیون یورو هم برسد که در این صورت او پس از دیه‌گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید (۴۳ میلیون یورو در سال) و پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی (۲۲.۶ میلیون در سال) سومین سرمربی پردرآمد فوتبال جهان خواهد شد.

تاتنهام پس از اخراج مورینیو در ماه آوریل، به صورت موقت توسط رایان میسون هدایت شد، اما این باشگاه در نظر دارد یک سرمربی امتحان پس داده را برای فصل بعد استخدام کند و کونته اولین گزینه این باشگاه است.

سرمربی ۵۱ ساله ایتالیایی که با چلسی قهرمان لیگ برتر شده است با فضای فوتبال انگلیس بیگانه نیست. او در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ هدایت آبی‌پوشان لندن را برعهده داشت.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها