|

ساعت بازی ایران و هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی پنج شنبه 13 اردیبهشت

بازی برگشت ایران مقابل هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی پنج شنبه 13 اردیبشهت برگزار می شود.

لینک کوتاه کپی شد

ملی پوشان ایران در حالی که در دور رفت میهمان حریفان خود بودند،  در دور برگشت به بهانه تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان و انتشار ویروس کرونا نه تنها از میزبانی محروم شدند بلکه با حکم حیرت انگیز کنفدراسیون فوتبال آسیا باید در بحرین یکی از رقبای مستقیم خود به میدان بروند.  پیش از این قرار بود در نوروز 1400 این مسابقات برگزار شود اما در نهایت به خردادماه موکول شد.

تیم ملی ایران در دور رفت مسابقات با دو شکست غیرقابل انتظار مقابل بحرین و عراق در شرایط سختی قرار گرفته و برای صعود بدون اما و اگر باید در هر 4 مسابقه باقیمانده خود پیروز شود.

تاریخ و ساعت بازی تیم ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ

تیم ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ در رقابت‌ های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در استادیوم شیخ علی بن محمد (المحرق) بحرین به مصاف هم خواهند رفت.

گفتنی است این دیدار پنجشنبه 13 خرداد از ساعت 19 برگزار می‌ شود.

بحرین هم در روز پنجشنبه ساعت 21 به مصاف کامبوج خواهد رفت بازی رفت دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود بحرین به پایان رسیده بود.

جدول گروه C

1- عراق 11 امتیاز

2- بحرین 9 امتیاز

3- ایران 6 امتیاز ( با یک بازی کمتر)

4- هنگ کنگ 5 امتیاز

5- کامبوج یک امتیاز

تمرین تیم ملی در بحرین

بازیکنان در این نوبت تمرینی بسیار پرنشاط ظاهر شدند. ضمن اینکه سامان قدوس که دوشنبه به تیم ملی در بحرین ملحق شد، نخستین تمرین گروهی خود را انجام داد.

از نکات قابل توجه نخستین تمرین تیم ملی باید به روحیه بسیار خوب بازیکنان اشاره کرد. 

در این نوبت تمرینی که در زمین‌ ورزشگاه النجمه برگزار شد، محل تمرین تیم ملی از نظر کیفیت چمن و میزان نور، شرایط نسبتا مناسبی داشت.
محوریت تمرین ملی‌پوشان طبق برنامه‌ریزی دراگان اسکوچیچ و اعضای کادرفنی، مرور نکات فنی تمرین شده در اردوی کیش بود. شرایط آب و هوایی امروز منامه شباهت نسبی به کیش داشت و بازیکنان با شرایط جوی آشنا بودند.

جدیت در اجرای تمرینات و آمادگی حداکثری از مهمترین ویژگی‌های تمرین امروز ملی‌پوشان بود.

61941412

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها