|

۸۸۰ هزار دلار جریمه برای خرید پر حاشیه تیم خطیبی!

دادگاه حکمیت ورزش درخواست فرجام‌خواهی باشگاه تراکتور در پرونده کوین کنستانت را رد و این باشگاه را محکوم کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، کوین کنستانت بازیکن گینه‌ای سابق تیم فوتبال میلان ایتالیا، در فصل هجدهم لیگ برتر، با قراردادی دو ساله و با سر و صدای فراوان به  تراکتور پیوست اما خیلی زود و بدون حتی یک دقیقه بازی، به دلیل مشکل قلبی و عدم قبولی در تست‌های پزشکی ایفمارک از جمع تراکتوری‌ها جدا شد.

باشگاه تراکتور اما در اتفاقی عجیب پیش از انجام تست‌های پزشکی با این بازیکن قرارداد بسته بود و به همین دلیل، کنستانت پس از فسخ قراردادش از سوی باشگاه تراکتور، به فیفا شکایت و باشگاه تبریزی را به پرداخت 820 هزار دلار در محکوم کرد.

پس از این اتفاق، باشگاه تراکتور این پرونده را به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) برد اما اکنون خبر می‌رسد دادگاه CAS محکومیت باشگاه تراکتور به پرداخت 820 هزار دلار به‌علاوه 5 درصد سود سالیانه را تأیید کرده است. در مجموع مبلغ جریمه تراکتور در این پرونده با هزینه دادرسی 880 هزار دلار است. طبق این رأی باشگاه تبریزی ظرف 45 روز باید مطالبات کوین کنستانت را پرداخت کند.

تراکتوری‌ها چند روز پیش نیز به پرداخت 475 هزار دلار به آنتونی استوکس و 175 هزار دلار به لی‌هری‌ اروین محکوم شده بودند و به این ترتیب باشگاه تبریزی باید در چند روز آینده حدود یک میلیون و 500 هزار دلار به سه طلبکار خارجی خود (استوکس، اروین و کنستانت) پرداخت کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه