|

سید جلال برای یک فصل فقط و میلیارد و 200!

در حالی که برخی بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد مبالغ بالایی را طلب کرده اند، به نظر می‌رسد سیدجلال حسینی با قراردادی به مراتب…

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس با توجه به پیشنهاد‌های خوبی که از باشگاه‌های حوزه خلیج فارس دارند، برای تمدید قرارداد رقم‌های بالایی را به باشگاه اعلام کرده اند، اما به نظر می‌رسد این موضوع شامل سیدجلال حسینی نمی‌شود.

کاپیتان پرسپولیس از آن جایی که هنوز یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، طبق روال بین ۱۵ تا ۲۰ درصد به قراردادش اضافه خواهد شد و با توجه به این که قرارداد کاپیتان در این فصل ۱.۸ میلیارد تومان است، با افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قراردادش، در بهترین حالت با رقمی حدود دو میلیارد و دویست میلیون تومان فصل آینده را نیز در پرسپولیس توپ خواهد زد. رقمی که بسیار کمتر از بسیاری از بازیکنان تیم‌های دیگر و حتی برخی بازیکنان پرسپولیس است.

کافی است رقم قرارداد کاپیتان پرسپولیس را با کاپیتان‌های دیگر تیم‌های بالانشین لیگ مقایسه کنیم تا متوجه اختلاف فراوان مبالغ شویم. اگرچه برای این موضوع بحث سن و سال مطرح می‌شود، اما کافی است به این سوال جواب دهیم؛ کاپیتان کدام ۵ تیم بالای جدول به اندازه سیدجلال حسینی برای پرسپولیس مثمر ثمر بوده است؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها