|

دیاباته سرانجام از ایران رفت

دیاباته ایران را ترک کرده و مشخص نیست چه زمانی به تهران برگردد. باید دید که آیا او برای تمرینات هفته آینده بازمی گردد یا خیر؟

لینک کوتاه کپی شد

شیخ دیاباته مهاجم استقلال که طی روزهای گذشته بسیار خبرساز بوده است، شب گذشته و بعد از دیدار با نفت آبادان تهران را ترک کرد تا چند روزی پیش خانواده‌اش باشد. این در حالی است که هفته گذشته شیخ دیاباته درخواست مرخصی چند روزه را به باشگاه ارائه کرد اما با مخالفت فرهاد مجیدی مواجه شد؛ هر چند گفته می‌شود که او با هماهنگی به این سفر رفته و موفق شده سرمربی استقلال را قانع کند.

نکته قابل توجه این است که مشخص نیست فرهاد مجیدی در نهایت با خروج دیاباته از کشور برای مرخصی چند روزه موافقت کرده است یا نه. دیاباته سری قبل که به مرخصی رفت، در بازگشت به ایران تاخیر داشت و بعد هم با اضافه وزن به تهران و تمرینات استقلال برگشت و همین مساله سبب شده بود تا مجیدی با درخواست مرخصی او مخالفت کند. به هر حال دیاباته ایران را ترک کرده و مشخص نیست چه زمانی به تهران برگردد. طبق برنامه تمرینات استقلال بعد از یک هفته تعطیلی از دوشنبه هفته آینده آغاز می‌شود و باید دید آیا دیاباته تا آن زمان به ایران برمی‌گردد یا خیر.

منبع: ورزش۳

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها