|

هفت باشگاه به دنبال جذب مدافع استقلالی

خبرنگار روزنامه گاتزتا دامگا ترکیه مدعی شد که 5 باشگاه از ترکیه به همراه روبین کازان روسیه و الغرافه قطر، خواهان جذب مجید حسینی هستند.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد مجید حسینی مدافع ایرانی ترابزون اسپور با این تیم ترکی به پایان رسیده و مدیران این باشگاه موفق به جلب رضایت مدافع ایرانی خود جهت تمدید قرارداد نشدند و حسینی به طور قطعی در تابستان از این تیم جدا خواهد شد.

طی روزهای گذشته گمانه زنی های زیادی درخصوص آینده این مدافع ایرانی در رسانه ها منتشر شد. حسینی که گفته می شد از تیم های زیادی در اروپا و حتی ایتالیا پیشنهاداتی دارد، هنوز به صورت رسمی آینده خود را مشخص نکرده است.

بوراک زینی خبرنگار روزنامه گاتزتا دامگا ترکیه در توئیتی از تیم های خواهان مجیدی حسینی پرده برداشت. طبق ادعای این خبرنگار، تیم های ترکیه ای آدانا دمیر اسپور، گوزتپه، قاسم پاشا، باشاک شهیر و فاتح کاراگومروک به همراه روبین کازان روسیه و الغرافه قطر تیم هایی هستند که قصد دارند تا حسینی را برای فصل به خدمت بگیرند.

آدانا دمیراسپور همان تیمی است که تا آستانه به خدمت گیری پیام صادقیان نیز پیش رفت ولی این انتقال شکل نگرفت. باید دید در نهایت آینده مجید حسینی مدافع سابق استقلال چه خواهد شد. چندی پیش بود که روزنامه الشرق قطر از حضور حسینی در لیگ ستارگان این کشور خبر داد.

هفت باشگاه به دنبال جذب مدافع استقلالی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها