|

تیم بعدی کنعانی زادگان مشخص شد

نشریه الرایه قطر خبر داد که حسین کنعانی مدافع ملی‌پوش تیم پرسپولیس با عقد قراردادی به مدت دو فصل به الاهلی قطر می‌پیوندد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس که این روز‌ها نتایج خوبی در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده و صعود مقتدرانه‌ای را از گروه خودش تجربه کرد، در لیگ برتر هم از مدعیان جدی و اصلی قهرمانی است، ولی درکنار این وضعیت خوب، موارد نگران کننده‌ای هم برای سرخپوشان وجود دارد.

یحیی گل‌محمدی در طول چند وقت اخیر بار‌ها در صحبت‌هایش نسبت به وضعیت بازیکنانش که در پایان فصل قراردادشان تمام می‌شود ابراز نگرانی کرد و در کنار این موضوع، چند وقتی می‌شود که صحبت از پیشنهادات نجومی تیم‌هایی از کشور‌های حاشیه خلیج فارس به برخی از بازیکنان این تیم از جمله نوراللهی و کنعانی‌زادگان مطرح شده است.

در این میان ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس هم در نشست خبری اخیر خودش صحبت از پیشنهادات ۴۰-۵۰ میلیارد تومانی تیم‌های آسیایی به برخی بازیکنان این تیم داد و عنوان کرد این موضوع حفظ آن‌ها را برایشان سخت کرده است.

حالا در لا به لای این مباحث، نشریات عرب زبان هم بعضاً صحبت از مذاکره و توافق بازیکنان پرسپولیس با تیم‌های آسیایی می‌دهند که بیشتر اخبار مطرح شده را تقویت می‌کند. نشریه الرایه قطر در این خصوص صبح امروز خبر از توافق کنعانی‌زادگان با الاهلی را داد. طبق اعلام روزنامه الرایه قطر، حسین کنعانی مدافع ملی‌پوش تیم پرسپولیس با عقد قراردادی به مدت دو فصل به الاهلی قطر می‌پیوندد. باید منتظر ماند و واکنش این بازیکن و باشگاه پرسپولیس را به خبر عنوان شده دید.

922556_247

منبع: ایلنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها