|

پایان ماجرای اخراج دانشگر از استقلال

مدافع تیم استقلال به همکاری با این تیم ادامه می‌دهد و مورد بخشش فرهاد مجیدی قرار می‌گیرد.

لینک کوتاه کپی شد

محمد دانشگر، مدافع تیم استقلال تهران پس از بازی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور از سوی فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه قرار گرفت و تا به امروز حق حضور در تمرینات تیمش را نداشته است.

در حال حاضر نزدیک به یک ماه از در اختیار باشگاه قرار گرفتن دانشگر می‌گذرد و او همواره از حضور در تمرینات گروهی محروم است اما با وجود اینکه شایعات زیادی پیرامون وضعیت او وجود داشت، او در جمع آبی پوشان ماندنی است.

با وجود اینکه چندین باشگاه در نقل و انتقالات از جمله تراکتور تبریز به دنبال جذب این مدافع بلندقامت بودند اما خودش تمایلی به جدایی نشان نداد و اکنون هم فرصت تنبیه انضباطی او به پایان رسیده است.

اینطور که پیداست، دانشگر قرار نیست از استقلال جدا شود یا اینکه برای طولانی مدت بلاتکلیف مانده و یا اینکه به لیست بازگردد و تا پایان فصل نیمکت نشین باشد.

قابل توجه است که مجیدی به عنوان یک مدافع از عملکرد فنی این بازیکن ناراضی نبوده و مشکلات انضباطی که او ایجاد کرد سبب شد تا این بار اینگونه مورد توبیخ قرار بگیرد.

به دنبال برگزاری جلسه کمیته انضباطی دانشگر او قطعا مورد جریمه انضباطی بدون بخشش قرار خواهد گرفت اما در نهایت به جمع آبی پوشان برمی‌گردد.

بازی های از دست داده

او به غیر از بازی ماشین سازی، در سال جدید مصاف با پیکان را هم ازدست داده است و غیبت طولانی مدت او باعث می‌شود که بیشتر از آنچه در حال حاضر، از تیم دور مانده، شرایط آمادگی خود را از دست بدهد.

در مقطع فعلی، بزرگترین سوال پیرامون بازگشت دانشگر به تمرینات این خواهد بود که او می‌تواند در آسیا تیمش را همراهی کند یا خیر.

در روزهای پایانی سال گذشته لیست آسیایی آبی پوشان به AFC ارسال شد که نام دانشگر در آن قرار نگرفت و اکنون که استقلال تا روز پنج شنبه برای اصلاح لیست فرصت دارد این پیش بینی وجود دارد که او به احتمال زیاد طی چند روز باقی مانده به تمرین اضافه شود و نامش در لیست آسیایی هم قرار بگیرد؛ اگرچه همه چیز به تصمیم نهایی مجیدی درباره این بازیکن بستگی دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها