|

(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس پدیده هفته نوزدهم؛ 14 فروردین

پرسپولیس تهران در هفته نوزدهم لیگ برتر میهمان پدیده مشهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

از ساعت 16:30 دقیقه شنبه 14 فروردین پرسپولیس و پدیده در هفته نوزدهم لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در آخرین بازی‌شان در سال 99 اگر چه مقابل حریفشان برنده شدند اما نهایتا صدر جدول را به سپاهان دادند و حالا این فرصت را دارند که تا قبل از بازی روز دوشنبه سپاهان، جای این تیم را در صدر جدول بگیرند. آنها امیدوارند در هفدهمین تقابلشان با این تیم، دهمین بردشان مقابل تیم مشهدی را جشن بگیرند و باید دید مثل بازی رفت، شاگردان مهدی رحمتی را شکست دهند یا نه.

چهره ویژه: امین قاسمی‌نژاد. مهاجم تیم مشهدی که در نقل و انتقالات زمستانی تا آستانه استقلالی شدن پیش رفت، نهایتا به خاطر عدم توافق مالی استقلال و باشگاه مشهدی در پدیده ماندنی شد و باید دید در صورت حضور در ترکیب تیمش برای بازی با پرسپولیس، چه نمایشی مقابل این تیم خواهد داشت.

photo_2021-04-03_17-38-29

نتیجه هفته گذشته: پدیده با صنعت نفت به تساوی بدون گل رسید و پرسپولیس با نتیجه 1-2 از سد نفت مسجدسلیمان گذشت.

وضعیت در جدول: پدیده با 23 امتیاز در رده یازدهم قرار دارد و پرسپولیس 37 امتیازی تیم دوم جدول است.

خلاصه بازی پرسپولیس- پدیده

ترکیب پرسپولیس مقابل پدید

 حامد لک، سیدجلال حسینی، حسین کنعانی، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا(از دقیقه 66 احمد نوراللهی)، مهدی ترابی، امید عالیشاه، احسان پهلوان (از دقیقه 66 مهدی عبدی) و شهریار مغانلو

1337201_769

ترکیب پدیده در مصاف با پرسپولیس

میلاد فراهانی، علی نعمتی، محمد عرفان معصومی، مهرداد بایرامی، محمد علی فرامرزی، رضا یزدان‌دوست، محمدرضا فلاحیان، یوسف وکیا، صادق صادقی، امیر حسین کریمی و امین قاسمی‌نژاد

دقیقه 45؛ گل اول پدیده توسط امین قاسمی نژاد

پاس علی نعمتی از سمت چپ در مقابل دروازه به امین قاسمی نژاد رسید و او با ضربه نوک پا دروازه را گشود.

دقیقه 69؛ گل تساوی پرسپولیس به پدیده توسط میلاد سرلک

در حالی که مدافعان شهرخودرو توپ را برگشت داده بودند، میلاد سرلک با شوتی تماشایی از داخل محوطه جریمه توپ را به گوشه دروازه فراهانی فرستاد بازی یک بر یک شود.

دقایق حساس بازی پرسپولیس - پدیده

دقیقه 14: ارسال سعید آقایی از سمت چپ با ضربه سر شهریار مغانلو همراه شد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 20: ارسال نعمتی از سمت چپ با ضربه امین قاسمی نژاد همراه شد که لک این توپ را سیو کرد.

دقیقه 26: ارسال امید عالیشاه از سمت چپ با ضربه سر کمال کامیابی نیا همراه شد ولی ضربه او به بیرون رفت. این خطرناک ترین موقعیت پرسپولیس تا این لحظه بوده است.

دقیقه 34: کمال کامیابی نیا توپ را در محوطه جریمه از بازیکن شهرخودرو گذراند و در ادامه امید عالیشاه در دهانه دروازه فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما نتوانست از این موقعیت بهره ببرد و ضربه خود را به بالای دروازه زد.

دقیقه 38: احسان پهلوان این بار از سمت راست نفوذی را انجام داد و با پاس کات بک زمینه یک موقعیت را فراهم کرد. این بار سعید آقایی بود که تلاش خود برای گلزنی را انجام داد ولی به شکلی عجیب از گلزنی ناکام ماند.

دقیقه 50: نفوذ مهدی ترابی از سمت چپ با ضربه او از زاویه بسته مواجه شد که توپ به تور کنار دروازه خورد.

دقیقه 52: پاس امین قاسمی نژاد در محوطه جریمه به مهرداد بایرامی رسید اما این بازیکن نتوانست از فرصت خود بهره ببرد و توپ تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 70: شوت سنگین صادق صادقی را حامد لک دفع کرد.

دقیقه 76: مهدی ترابی پشت ضربه ایستگاهی ایستاد و ضربه را به داخل چارچوب زد که این توپ گل نشد و فراهانی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 79: شهریار مغانلو در موقعیت تک به تک قرار گرفت و ضربه خود را زد که توپ برگشت داده شد و در ادامه مهدی عبدی در شرایطی که دروازه بان در درون دروازه نبود، موقعیت را هدر داد.

دقیقه 82: ارسال از سمت چپ در تیر دو به نورالهی رسید اما ضربه این بازیکن به تیرک دروازه خورد و وارد دروازه نشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها