|

آبی پوشان در معرض خطری بزرگ

بدشانسی بزرگ استقلال در آستانه لیگ قهرمانان

استقلال در حالی باید پیش از سفر به عربستان به آبادان برود و مقابل صنعت نفت قرار بگیرد که وضعیت این شهر قرمز شده است.

لینک کوتاه کپی شد

کرونایی شدن بازیکنان و اعضای باشگاه استقلال باعث شده است نگرانی ها و مراقبت های این تیم برای دیدارهای فشرده پیش رو بیشتر شود. در حالی که هفته آینده آبی پوشان باید در آبادان به مصاف صنعت نفت بروند، قرمز شدن شرایط کرونایی این شهر موجی از نگرانی در بین اعضای باشگاه استقلال راه انداخته است. استقلال در حالی باید پیش از سفر به عربستان به آبادان برود و مقابل صنعت نفت قرار بگیرد که وضعیت این شهر قرمز شده است.

در حالی که استقلال روز نوزدهم فروردین باید جدال برگشت خود مقابل صنعت نفت را در آبادان برگزار کند، از این شهر جنوبی خبر می‌رسد که وضعیت نگران کننده شده است.

بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا شهر آبادان از نظر اپیدمی این بیماری در حالت قرمز رنگ قرار گرفته و همین مسئله بر نگرانی بازیکنان و مربیان استقلال جهت مسافرت به خوزستان و رویارویی با طلایی‌پوشان آبادانی افزوده برخی از مقامات استقلال معتقدند با توجه به شرایط شهر آبادان و در پیش بودن لیگ قهرمانان برخی از مقامات استقلال معتقدند با توجه به شرایط شهر آبادان و در پیش بودن لیگ قهرمانان آسیا بهتر است مسابقه این تیم با صنعت نفت به زمان دیگری موکول شود ولی سازمان لیگ هنوز پیرامون آن تصمیمی اتخاذ نکرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها