|

استقلال جام آسیایی‌اش را از من دارد

پیشکسوت آبی پوشان پایتخت انتقاداتی از مدیریت استقلال داشت که این موضوع دیروز با واکنش تند مدیر رسانه ای این باشگاه مواجه شد.

لینک کوتاه کپی شد

شاهرخ بیانی درباره واکنش تند باشگاه استقلال به صحبت های انتقادی اش اظهار داشت: آنهایی که امروز در باشگاه استقلال درصدد هستند تا اسم شاهرخ بیانی و کارهایی که برای استقلال کرده را زیر سئوال ببرند آن زمان که ما با این تیم در آسیا قهرمان شدیم یا به دنیا نیامده بودند و یا آن روزها ۳، ۴ سال بیشتر سن نداشتند. حالا همان ها مرا بی تعصب خطاب می کنند(خنده).

بیشتر بخوانید:

حمله باشگاه استقلال به پیشکسوت آبی

پیشکسوت استقلال تأکید کرد: باعث افتخارم است یکی از همان ستاره هایی که این سالها هواداران استقلال بابت داشتن شان به دیگر طرفداران فوتبالی در دیگر تیم ها فخر می فروشند و به آن افتخار می کنند را من و هم تیمی هایم کسب کردیم.

اکثر بازی هایی که در ترکیب بودم برنده می شدیم

کاپیتان اسبق استقلال افزود: افتخار می کنم که یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی در آسیا با استقلال دارم تازه اگر در مسابقاتی که در سال ۹۲-۹۱ نایب قهرمان شدیم قبل از فینال اخراج نشده بودم سومین ستاره را هم می گرفتیم. از هر استقلالی قدیمی بپرسید می گوید که در هر بازی من نبودم یا می باختیم یا مساوی می کردیم ولی اکثر بازی هایی که در ترکیب بودم برنده می شدیم.

بیانی یادآور شد: در همه سالهایی که در تیم استقلال بودم هرگز به پرسپولیس نباختم. من هرگز در استقلال و تیم ملی روی نیمکت ننشستم و بازیکن فیکس این دو تیم بودم حالا آمده اند و مرا روبروی هوادار قرار می دهند؟ من همان بازیکنی هستم که وقتی ناصر حجازی خدابیامرز در محمدان بنگلادش بود برای ۷ بازی به من پیشنهاد ۳۵ هزار دلاری داد تا بروم ولی به خاطر بازی که با پرسپولیس داشتیم نرفتم با این همه ناصرخان که روحش شاد باد، گفت ایرادی ندارد، تو برای ۴ بازی آخر بیا ولی بیا. شاهد این ماجرا همسر ناصرخان است.

بازیکن اسبق استقلال خاطرنشان کرد: من از سال ۱۳۵۶ در تیم تاج بازی کردم. بعد از حسن روشن دومین بازیکن جوان تاریخ باشگاه استقلال بودم که برای این تیم به میدان رفته ام. بعد از انقلاب هم هرکاری توانستم برای استقلال کردم. اگر هم به پرسپولیس رفتم به خاطر اتفاقاتی بود که در بخش مدیریت باشگاه استقلال بوجود آمد و مرا آزردند که مجبور شدم بروم.

اگر به استقلال گل زدم و خوشحالی کردم در واکنش به رفتاری بود که مدیریت وقت باشگاه با من کرد تا تیم محبوبم را رها کنم و بروم وگرنه بعد از یک فصل از پرسپولیس رفتم و دوباره به استقلال برگشتم و بعد از ۷ سال بازی برای این تیم ۳ سال دیگر هم برای تیم محبوبم بازی کردم.

اگر حافظه فوتبالی ندارید مشکل من نیست

مربی اسبق استقلال در این باره که گفته شده او سابقه مربیگری در تیم های نوجوانان و نونهالان را هم ندارد در این باره تصریح کرد: اگر حافظه فوتبالی ندارید مشکل من نیست. وگرنه در دوران سرمربیگری امیر قلعه نویی من مربی استقلال بودم و در دوران سرمربیگری پرویز مظلومی آنالیزور تیم بودم. علاوه بر آن من سابقه سرمربیگری تیم جوانان استقلال را هم دارم که البته اینها همه بهانه بود.

وی افزود: اگر گفتم مراقب باشید بازیکنان تیم کرونا نگیرند این همه بالا و پریدن داشت؟ اگر می گویید همه کرونا می گیرند، چرا پرسپولیسی ها و سپاهانی ها کرونا نگرفتند؟ کرونا فقط سراغ استقلالی ها می آید؟ چرا با فرافکنی کوتاهی های خودتان را پوشش می دهید!

با این فرافکنی ها نمی توانید کم کاری هایتان را جبران کنید

شاهرخ بیانی گفت: زمانی که به عضویت تیم تاج درآمدم ۷۰۰ تا تک تومانی حقوق می گرفتم و بعدها هم اینقدر باشگاه بی پول بود که در بازگشت از سفر خارجی پول اضافه بارمان را خودمان می دادیم ولی الان که بازیکن میلیارد میلیارد پول می گیرد، وقتی می گویم باید حرفه ای زندگی کند و بداند کجا بازی می کند می شوم آدم بده؟ با این فرافکنی ها نمی توانید کم کاری های تان را جبران کنید.

من بدخواه استقلال نیستم که اگر بودم به گواه آرشیو رسانه ها فصل قبل که استقلال استراماچونی را از دست داده بود و این همه مشکل داشت دهها بار در حمایت از همین استقلال مصاحبه نمی کردم تا هواداران به او فرصت بدهند و به مربی ایرانی وقت بدهند والا فکر می کنید تیم ایراد نداشت؟ باشگاه ایراد نداشت؟ ولی همواره از تیم حمایت کردم.

هر زمان قهرمانی لیگ برتر آوردید ادعای مدیریت و مربیگری کنید

پیشکسوت استقلال در پایان خطاب به مسئولان تیم استقلال گفت: از فصل دوازدهم تا امروز یک جام هم برای استقلال به ارمغان نیاورده اید چه برسد به قهرمانی لیگ برتر! هر زمان قهرمانی لیگ برتر آوردید ادعای مدیریت و مربیگری کنید. در همه این سال ها این همه مدیر و سرمربی آمده اند هیچکدام شان نتوانسته اند بار دیگر کاپ قهرمانی لیگ برتر را به هوادار هدیه بدهند حالا ۳ تا بازی روبروی فولاد، پیکان و ماشین سازی را برده اید فکر می کنید قهرمان شده اید؟ عجله نکنید! هنوز به زمین سفت نخورده اید.

البته از صمیم قلب امیدوارم استقلال همیشه و در هر بازی برنده از زمین بیرون بیاید ولی باز هم از همه مدیران استقلال که در سایت رسمی باشگاه فرار روبه جلو را به تغییر رویه مدیریتی شان ترجیح داده اند توصیه می کنم که با اسامی بزرگی که کارنامه شان نزد هواداران استقلال و اهالی فوتبال روشن است بی احترامی نکنید چون کسی که ضرر می کند ما نیستم بلکه شمایی هستید که اصلا معلوم نیست از کجا سروکله تان پیدا شده و امروز در باشگاهی هستید که من ۴۴ سال پیش برایش فوتبال بازی می کردم.

منبع: مشرق

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها