|

سکوت سمیعی به دعوای یحیی گل محمدی و رسول پناه!

پرسپولیس اخیرا دچار حواشی زیادی شده از جمله دعوای گل محمدی و رسول پناه شده است. اما عجیب است که جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل تیم در قبال…

لینک کوتاه کپی شد

جعفر سمیعی در قبال تمام اتفاقات اخیر هیچ واکنشی نشان نداده است. جعفر سمیعی در منازعه سنگین بین سرمربی و رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس کوچکترین واکنشی نشان نداده است.

چند روزی می شود یحیی گل محمدی باز هم علیه مهدی رسول پناه موضع گرفته است. چند دقیقه پس از پایان بازی بزرگ پایتخت بود که یحیی گل محمدی به حضور مهدی رسول پناه در هیات مدیره باشگاه اشاره کرد و مدعی شد حضور او، تمرکز لازم را از کادر فنی می گیرد. یحیی در ادامه برای وزارت ورزش و شخص رسول پناه خط و نشان کشید و مهلتی دو روزه به رأس مدیریت ورزش کشور داد تا تکلیف این مدیر را روشن کنند. جالب اینجاست که گل محمدی حتی پیش بینی هم کرد و ادعا کرد که در غیر این صورت، تبعات اتفاقات بعدی به گردن خودشان است!

تنها چند روز پس از این اظهار نظر، فیلم تازه ای از سری فیلم های سریالی مهدی رسول پناه با هواداران منتشر شد تا جنگ بین برخی اعضای هیات مدیره و کادر فنی علنی تر شود.

به نظر می رسید یحیی گل محمدی که همین چند هفته قبل قراردادش را با باشگاه پرسپولیس تمدید کرده مشکلاتش را با رسول پناه فراموش کرده است. آن زمان که یحیی با سمیعی بر سر تمدید قراردادش به توافق رسید، رسول پناه رییس هیات مدیره بود و همین تمدید برای خیلی ها این تصور را ایجاد کرد که یحیی و رییس هیات مدیره دوری و دوستی را برگزیده اند اما اظهار نظر یحیی بعد از دربی نشان داد اتفاقات جدیدی در راه است.

اما نکته اینجاست که در طول تمام این اتفاقات، جعفر سمیعی سکوت اختیار کرده و حرفی نمی‌زند. موضوعی که باعث شده تا برخی مدعی شوند سمیعی در تلاش است با آرامش این مشکلات را حل کند اما موضوع اینجاست که وزارت ورزش گویا به سمیعی تاکید کرده هیچ اظهارنظری در این خصوص نداشته باشد و به حواشی دامن نزند. به هرروی سکوت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این روزهای پر از التهاب در نوع خودش جالب و البته که عجیب به نظر می رسد.

این سکوت سمیعی دلخوری هایی هم به دنبال داشته است. از یک طرف دو عضو هیات مدیره گلایه دارند چرا مدیرعامل جلوی حرف های گل محمدی را نمی گیرد و از طرف دیگر گل محمدی و کادر فنی هم دلخورند که چرا مدیرعامل خواسته آن ها را به وزیر ورزش که رییس مجمع باشگاه پرسپولیس است انتقال نمی دهد؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها