|

مدافع سابق استقلال در دو راهی ایران و کره

عارف غلامی بعد از نیم فصل حضور در اروپا با شرایط خوبی فصل را تمام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

نیم فصل حضور در ولژ موستار فرصت خوبی برای عارف غلامی بود تا جایگاه خود را در فوتبال ایران پس بگیرد. ولژ موستار در حضور غلامی و در نیم فصل دوم فقط یک بار شکست خورد تا آنها در پایان فصل رتبه سومی لیگ بوسنی را کسب کنند و جواز صعود به لیگ کنفرانس را به نام خودشان زدند.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ این موفقیت و نقشی که عارف غلامی در آن داشت سبب شد تا امیر قلعه‌نویی این مدافع را که در نیم فصل اول لیگ بیست و سوم و پس از جدایی غیرمنتظره از استقلال خانه‌نشین شده بود را به دوباره به اردوی تیم ملی دعوت کند.

حالا خبر می‌رسد که عارف غلامی مذاکراتی را با اف‌سی سئول کره جنوبی و همین‌طور مدیران باشگاه تراکتور تبریز داشته، ولی هنوز جواب نهایی را پس از این مذاکرات به این دو باشگاه نداده است. 

بررسی پیشنهاداتی از تبریز و سئول نشان می‌دهد که پس از نیم فصل حضور در فوتبال اروپا  این مدافع بی‌میل برای بازگشت به لیگ برتر فوتبال ایران نیست و تغییر موقعیت خود نیست، ولی درباره بازگشت به استقلال که به احتمال فراوان اولویت اول غلامی به شمار می‌رود صحبتی به میان نیامده است.

عارف غلامی در پنجره زمستانی لیگ بیست و دوم به صورت بازیکن آزاد و با قراردادی یک و نیم ساله به ولژ موستار بوسنی پیوست و در صورتی که پیشنهادات او جدی دنبال شوند و خودش هم تمایل به این تصمیم داشته باشد، می‌تواند با پرداخت بند فسخ صدا هزار دلاری درباره آینده‌اش تصمیم بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها