|

این ستاره از امروز به پرسپولیس فکر می کند!

مدافع پرسپولیس‌ بعد از باخت دیشب تیم ملی کشورش به اسپانیا، در مورد آخرین وضعیتش در پرسپولیس صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

عملکرد قابل توجه گرجستان و گولسیانی در یورو از آن اتفاقاتی است که مشخص نیست از شانس خوب پرسپولیس است یا از شانس بد این تیم! 

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از فوتبالی؛ اگر گولسیانی قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرده بود قطعا هواداران پرسپولیس هم از عملکرد او در یورو حسابی لذت می‌بردند اما قراردادی که نیست و بازیکنی که هر لحظه امکان جدایی‌اش وجود دارد لذت را از دیدن تماشای درخشش این بازیکن گرفته است. آخرین مصاحبه او هم این نگرانی‌ها را بیشتر کرده است. 

گولسیانی در آخرین مصاحبه‌اش گفته که در این مدت تمام فکر او معطوف او به تیم ملی کشورش و بازی‌های یورو بوده و در مورد شرایط باشگاهی‌اش فکر نکرده است. 

او صحبت‌هایش را با توضیح درباره شکست مقابل اسپانیا در مرحله حذفی یورو شروع کرده است: «بازی خیلی سختی بود. برای ما و فوتبال گرجستان فرصتی تاریخی بود. نیمه اول گل زدیم و خوب بازی کردیم اما خب بازی دشواری بود. اسپانیا نه تنها از بهترین های اروپا که از بهترین های جهان است. البته که خوشحال نیستم چهار بر یک باختیم اما باید در نظر بگیریم که اولین حضور گرجستان در این مسابقات بود. همین که توانستیم از گروهمان صعود کنیم اتفاق خوبی بود. البته که الان باختیم نمی‌توانم حس خوشحالی داشته باشم ما وقتی به عنوان دستاورد تیمی و حرفه‌ای نگاه می‌کنم خیلی برایم مهم است.»

مهم‌ترین بخش صحبت‌های این بازیکن برای هواداران پرسپولیس آخرین بخش صحبت‌های او است: «تا وقتی که در این تورنمنت بودم همه تمرکزم روی این بازی ها بود و نمی‌خواستم مذاکره ای با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته باشم. بعد از کمی استراحت در مورد آینده‌ام تصمیم خواهم گرفت. اخبار درباره سرمربی جدید پرسپولیس را شنیده‌ام. شخصا او را نمی‌شناسم اما اسپانیایی است و شما امروز کیفیت فوتبال اسپانیا را دیدید و او هم حتما مربی با کیفیتی است. با ویارئال بوده و در تیم‎های متعددی کار کرده است. اما درباره آینده‌ام تصمیمی نگرفتم و نمی‌توانم چیزی بگویم. همه تمرکزم روی یورو بود و نمی‌دانم برنامه‌ام چیست. »

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها