|

امید عنایتی به بازی با استقلال

سرمربی تیم فوتبال پیکان اعلام کرد بازیکنان این تیم برای دیدار با استقلال با نهایت توان وارد زمین خواهند شد تا نتیجه لازم را بگیرند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پیکان در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر با کسب ۲۷ امتیاز در مکان سیزدهم جدول قرار دارد و این تیم با توجه به نتایج سایر دیدارها در کنار فولاد و استقلال خوزستان جز مدعیان سقوط به دسته پایین‌تر به حساب می‌آید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر پیکان در آخرین بازی خود در لیگ برتر روز شنبه ۱۲ خرداد در ورزشگاه پاس میزبان استقلال تهران است و شاگردان رضا عنایتی برای افزایش امیدهای خود جهت بقا در لیگ برتر نیازمند کسب امتیاز در این بازی هستند.

رضا عنایتی سرمربی تیم پیکان در خصوص دیدار با استقلال اظهار داشت: هفته آخر با استقلال بازی داریم که در کورس قهرمانی است و تمام توانش را می‌گذارد که بتواند سه امتیاز را بگیرد. شرایط ما در جدول فوق‌العاده سخت است و باید حتماً از بازی با استقلال امتیاز بگیریم.

او ادامه داد: امیدوارم بازی خوبی شود و همه تمرکز و توان‌مان را برای کسب نتیجه در این بازی می‌گذاریم.

عنایتی تصریح کرد: این فصل برای من فصل فوق‌العاده کابوس واری بود و از مدیران باشگاه و هیأت مدیره تشکر می‌کنم که پشت من ایستادند و امیدوارم در این آزمون سربلند بیرون بیاییم و در لیگ برتر بمانیم.

او در خصوص ورزشگاه میزبان این دیدار گفت: بازی با استقلال در ورزشگاه پاس برگزار می‌شود و تا جایی که من اطلاع دارم حدود ۶۰ نفر می‌توانند به عنوان تماشاگر وارد ورزشگاه شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها