|

مطمئن بودم رضاوند می‌خواهد پنالتی بگیرد!

وینگر نساجی تاکید دارد هیچ برخوردی با هافبک استقلال در محوطه جریمه نداشته است.

لینک کوتاه کپی شد

مشکوک‌ترین صحنه داوری در بازی هفته بیست و هشتم لیگ برتر بین نساجی و استقلال در نیمه دوم اتفاق افتاد که آرش رضاوند در زمان تقابل با محمدرضا عباسی نقش بر زمین شد و اعتقاد به پنالتی داشت که بیژن حیدری بازی را ادامه داد و بازیکن قرمزپوشان قائم‌شهری نیز تاکید دارد که داور تصمیم درستی گرفته است.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ محمدرضا عباسی در خصوص دیدار نساجی و استقلال عنوان کرد: این بازی برای تیم ما مهم بود و برای خود ما حساس بود. البته انتظار داشتیم خیلی بهتر بازی کنیم، ولی شرایط جدول باعث شد بازی خوب انجام نشود. خدا را شکر که نتیجه تیم‌های دیگر به شکلی پیش رفت که کسب همین یک امتیاز هم به سود تیم ما شد.

او در خصوص اینکه استقلالی‌ها معتقد بودند برخورد او با آرش رضاوند پنالتی بود و بیژن حیدری آن را نگرفت، به آنا گفت: شاید در تلویزیون تصاویر به شکلی بود که انگار برخورد وجود دارد، ولی برخورد من به شکلی کاملا طبیعی بود. اگر آن برخورد پنالتی بود پس همه باید برویم شطرنج بازی کنیم!

هافبک نساجی تاکید کرد: این مثل یک برخورد معمولی داخل ۱۸ قدم بود که همیشه در فوتبال بین بازیکنان اتفاق می‌افتد. من کاملا می‌دانستیم بازیکن استقلال می‌خواهد خودش را به زمین بیندازد و پنالتی بگیرد و برای همین مسئله هیچ فشاری به بدن او وارد نکردم. داور هم کاملا نزدیک صحنه بود و دید من هیچ برخورد خاصی نداشتم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها