|

تاکتیک استقلال در بازی با نساجی لو رفت!

افراد نزدیک به استقلال درباره وضعیت تاکتیکی تیم در دیدار با نساجی از برنامه‌های تدافعی این تیم در دیدار مقابل نماینده مازندران خبر می‌دهند.

لینک کوتاه کپی شد

برخلاف آنچه به نظر می‌رسد که استقلال در بازی روز جمعه مقابل نساجی انتحاری و هجومی بازی می‌کند تا بتواند گل بزند و برنده زمین را ترک کند، شنیده می‌شود در بازگشت روزبه چشمی و صالح حردانی به ترکیب بازیکنانِ سازمان دفاعیِ استقلال، این تیم قصد دارد بیش از هر چیز به بحث دفاع و مراقبت از دروازه خودش فکر کند. جواد نکونام و اعضای کادر فنی تیمش در این روزها به بازیکنان تیم توصیه کرده‌اند که هر طور شده و قبل از هر چیز استقلال نباید گل بخورد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از صدآنلاین؛ از سوی دیگر قرار است با تکیه بر توان تهاجمی نفراتی مثل حردانی و ابوالفضل جلالی در دو جناح چپ و راست استقلال و قدرت نفوذ آنها در پیستون‌های دو طرف زمین، با استفاده از ضد حملات و تکیه بر سرعت مهرداد محمدی و جلال الدین ماشاریپوف استقلال در تهاجم به سمت دروازه حریف روی ضد حملات برای گلزنی اقدام کند.

ظاهرا اخباری از اردوی تیم نساجی به دست کادر فنی استقلال رسیده که آنها قصد دارند در ۲۰ دقیقه ابتدایی دروازه حسین حسینی را به شدت تحت فشار قرار بدهند و با پرس از جلو به گونه‌ای حمله کنند که استقلال در ابتدای بازی گل بخورد و سپس نساجی به عقب رفته و دفاع کند. با این وجود قطعاً تا زمان برگزاری بازی نمی‌توان هیچ چیز را پیش بینی کرد و باید منتظر ماند تا دید این دیدار به چه ترتیب رقم خواهد خورد.

دیدار تیم استقلال با تعویق موقت در برنامه لیگ از امروز به جمعه چهارم خرداد موکول شد.

بیشتر بخوانید: فعلا اینستاگرام را بگذارید برای بعد از قهرمانی استقلال/ وضعیت نساجی این تیم را خطرناک‌تر می‌کند/ ویژگی استقلال نامشخص بودن گلزنانش است

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها