|

واکنش مهدی تاج به ریاست مشترک با خادم

تاج اظهارنظر در مورد شایعه بازگشت عزیزی خادم به فدراسیون فوتبال را به حقوق‌دان‌ها سپرد.

لینک کوتاه کپی شد

در روزهای گذشته یکی از افرادی که نام او در فضای فوتبال زیاد شنیده می‌شود، شهاب‌الدین عزیزی خادم است. رئیس پیشین فدراسیون فوتبال که با حواشی فراوان صندلی مدیریتی خود را ترک کرد، حالا با پایان محرومیت 2 ساله‌اش از سوی کمیته اخلاق شایعاتی درباره‌اش وجود دارد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ در روزهای گذشته اینطور شایعه شده که عزیزی‌خادم با توجه به پایان محرومیت دوساله‌اش از سوی کمیته اخلاق رئیس قانونی فدراسیون محسوب می‌شود و این در حالی است که از نظر مجمع فدراسیون مهدی تاج رئیس فدراسیون است.

این موضوع امروز مورد پرسش از مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال قرار گرفت که او پاسخ روشنی به آن ندارد. تاج درباره شایعه بازگشت عزیزی‌خادم به صندلی ریاست فدراسیون فوتبال گفت: «این را از حقوق‌دان‌ها بپرسید.»

این در حالی است که در روزهای گذشته کارشناسان حقوقی پرتعدادی به اظهارنظر در این ماجرا پرداختند و اکثر آنها بازگشت عزیزی خادم را قانونی نمی‌دانند. کارشناسان حقوقی اعتقاد دارند که عزیزی‌خادم با رای اکثریت مجمع فدراسیون از سمتش عزل شده و او با وجود پایان محرومیت دو ساله نمی‌تواند به کارش ادامه بدهد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها