|

پایان حواشی کرنر جنجالی استقلال در کمیته داوران

کمیته داوران نیز با بررسی ویدیو استقلال، تصمیم موعود بنیادی فر را مورد تأیید قرار داده است.

لینک کوتاه کپی شد

با وجود گذشت دو روز از برگزاری دیدار استقلال و فولاد، همچنان بحث و جنجال درخصوص کرنر منجر به تک گل بازی ادامه دارد. پرسپولیسی ها که با تیم رقیب رقابت سخت و نفس گیری برای قهرمانی دارند، مدعی بودند که این کرنر اشتباه بوده و حتی برخی از کارشناسان داوری نیز در ابتدا اعلام کردند که تصمیم بنیادی فر اشتباه بوده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ اما پس از آنکه باشگاه استقلال ویدیویی از بهترین زاویه ممکن منتشر کرد، مشخص شد توپ سایشی با پای بوحمدان داشته است و حتی اعتراف آل نعمه که از زبان بازیکن فولاد مطرح شد، باعث گردید تا این کارشناسان نظر خود را تغییر داده و سالم بودن گل استقلال را تأیید کنند.

2022158

هر چند که در ادامه آل نعمه در اتفاقی عجیب صحبت های خود را پس گرفت اما حالا کمیته داوران نیز درست بودن کرنر آبی ها را تأیید کرده است. جایی که آنها به صورت هفتگی و پس از پایان بازی های لیگ، جلساتی را برگزار کرده و عملکرد داوران را مورد بررسی قرار می دهند.

آنگونه که خبر آنلاین نوشته است، در کمیته داوران نیز درباره این صحنه بحث و در نهایت با بررسی ویدئوها مشخص شد توپ به پای بوحمدان برخورد داشته است. موعود بینادی فر نیز اعلام کرده در این صحنه به وضوح دیده است که توپ با پای بازیکن فولاد برخورد داشته است. این تائیدیه ها به نوعی پایانی برای حاشیه های دو روز گذشته بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی