|

این ستاره اصلا از استقلال شکایت نکرده!

مهاجم تراکتور اعلام کرد که شکایتی درباره مطالباتش از استقلال انجام نداده است.

لینک کوتاه کپی شد

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال صبح امروز با انتشار خبری اعلام کرد شکایت امیر ارسلان مطهری، مهاجم سابق استقلال و کنونی تراکتور، از باشگاه آبی‌پوش پایتخت رد شده و او نمی‌تواند ادعایی در این خصوص داشته باشد.

با توجه به اینکه کمیته تعیین وضعیت توضیح زیادی در این مورد نداده، مطهری خودش سعی کرد شفاف‌سازی کند. هرچند که او هنوز اطلاع دقیقی از ماجرای خبر منتشر شده ندارد!

مطهری در صفحه شخصی خود نوشت: با توجه به اخبار امروز لازم می‌دانم چند مورد را یادآوری کنم؛ تا به امروز هیچ شکایتی بابت مطالباتم از باشگاه استقلال به کمیته تعیین وضعیت ارائه نکردم اما به زودی اقدام خواهم کرد.

او ادامه داد: شکایت من در دو مورد کاملاً خاص است که به موقع در مورد آن صحبت می‌کنم و در صورت عدم جوابگویی حق پیگیری در دادگاه کاس را خواهم داشت.

مطهری افزود: خبری هم که کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال داده هنوز به من ابلاغ نشده و سریع‌تر از آنکه به شاکی اطلاع بدهند خبررسانی کرده‌اند. شاید خبر آنها در مورد شکایت و مشکلات مالیاتی بوده که به‌زودی بعد از اطلاع دقیق از مفهوم عدم احراز از دیدگاه کمیته تعیین وضعیت در مورد آن هم صحبت خواهم کرد.

2020583

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی