|

غایبین استقلال در دیدار حساس با تراکتور

استقلال در یک بازی دشوار خارج از خانه به دیدار تراکتور می رود.

لینک کوتاه کپی شد

تراکتور – استقلال در حالی برگزار کننده یکی از دیدارهای مهم و حساس هفته بیست و پنجم خواهند بود که تیم تراکتور شانس قهرمانی اش کم شده است و بیشتر برای دفاع از اعتبار خود به میدان می‌آید

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از عرشه آنلاین؛  مصاف مهم و حساس تراکتور – استقلال چهارشنبه هفته جاری در استادیوم یادگار امام تبریز در حالی برگزار می‌شود که هر دو تیم قادر به بهره‌گیری از چند بازیکن در ترکیب نیستند.

تراکتور – استقلال در حالی برگزار کننده یکی از دیدارهای مهم و حساس هفته بیست و پنجم خواهند بود که تیم تراکتور شانس قهرمانی اش کم شده است و بیشتر برای دفاع از اعتبار خود به میدان می‌آید اما استقلال در صدر جدول است و برای تدوام صدرنشینی نیازمند کسب سه امتیاز این دیدار است.

تیم تراکتور قادر به استفاده از بازیکنانی چون سید محمد حسینی، محمد قنبری و محمد آقاجانپور به دلیل مصدومیت نیست. بازیکنانی که غالبا شاهد حضور آنها در ترکیب ثابت تراکتور  نبودیم و بیشتر به عنوان بازیکن جایگزین  به میدان می‌آمدند.

اما استقلال غایبان مهم تری دارد. حسین حسینی کاپیتان و دروازه بان استقلال با رای کمیته انضباطی نمی‌تواند در این بازی به میدان بیاید. علاوه بر مهدی مهدی پور که فصل را از دست داده رافائل سیلوا هم به دلیل مصدومیت دور از ترکیب استقلال خواهد بود و بازگشت آرمین سهرابیان به ترکیب استقلال هم هنوز مشخص نشده است.

همه این بازیکنان جز مهره‌های اصلی و کلیدی استقلال به حساب می‌آیند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی