|

مهره کلیدی سپاهان به بازی با پرسپولیس می رسد

محمدجواد حسین‌نژاد در بازی با پرسپولس دومین حضور خود در ورزشگاه آزادی را تجربه می کند.

لینک کوتاه کپی شد

محمدجواد حسین‌نژاد هافبک جوان سپاهان در بازی هفته سوم مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی مصدوم شد و از فرم ایده‌آلی که داشت نسبتا خارج شد و روند فوق‌العاده بازی با ذوب آهن و استقلال را به همان شکل نتوانست ادامه دهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ بازی با استقلال اولین حضور حسین‌نژاد در ورزشگاه آزادی بود و او پس از آن ۱۳ مسابقه برای سپاهان بازی کرد اما هیچ گل و پاس گلی ارسال نکرد و در لیگ برتر آمار خوبی نداشت اما در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا مقابل آلمالیق ۲ گل به ثمر رساند.

حسین نژاد در بازی با پرسپولیس از مصدومیت بازگشته و در تمرینات سپاهان حضور داشته و آماده حضور در ترکیب این تیم است و فرصت این را خواهد داشت تا در ورزشگاه آزادی این بار مقابل هواداران پرسپولیس عرضه اندام کند و با درخشش در این مسابقه به فرم خوب خود بازگردد.

البته حسین‌نژاد در بازی رفت مقابل پرسپولیس ۹۰ دقیقه در میدان حضور داشت و مقابل این تیم نمایش خوبی داشت و با تکنیک بالای خود هافبک‌های دفاعی این تیم را به چالش کشید.

با توجه به اینکه حسین‌نژاد در بازی با نساجی در ترکیب اصلی سپاهان بازگشت دور از انتظار نخواهد بود که مقابل پرسپولیس در ترکیب اصلی حضور پیدا کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها