|

فروش این ستاره هم کمکی به بارسلونا نمی کند!

بارسلونا به دی یونگ بدهکار است و اگر این بازیکن به فروش برسد، باید بخشی از آن را صرف پرداخت بدهی اش به این بازیکن کند.

لینک کوتاه کپی شد

بارسلونا در این تابستان باید تصمیمات مهمی بگیرد، در حالی که به نظر می رسد رونالد آرائوخو گزینه اصلی بارسلونا برای فروش است، همچنان صحبت هایی وجود دارد که شاید این باشگاه برای سومین بار برای فروش فرنکی دی یونگ تلاش کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ بر اساس گزارش اسپورت، دکو، مدیر ورزشی بارسلونا مشتاق است تا یک بازیکن باکیفیت برای پست هافبک دفاعی جذب کند، مسئله ای که او آن را مهمتر از حفظ دی یونگ می داند و این که نه هافبک هلندی و نه هیچ یک از هم پستی هایش نتوانسته اند در سطح مطلوب عمل کنند.

طبق گزارش ها، بایرن مونیخ به فرنکی دی یونگ علاقه مند است، البته آنها نگران دستمزد سنگین او هستند و این را هم باید در نظر داشت که پاری سن ژرمن و تیم هایی از لیگ برتر انگلیس هم به او علاقه دارند. بارسلونا اگر پیشنهادی بیشتر از 70 میلیون یورو دریافت کند، هافبک 26 ساله را می فروشد. 

با این حال، حتی اگر دی یونگ با چنین رقمی هم به فروش برسد، شرایط اقتصادی بارسا آن قدر هم بهبود نخواهد یافت. بارسلونا فقط می تواند 60 درصد از این مبلغ را برای ثبت بازیکنان جدید استفاده کند. دی یونگ از زمان جوزپ ماریا بارتومئو، حقوق معوقه دارد و بارسلونا برای خروج این بازیکن باید بخشی از پول فروش را هزینه پرداخت این بدهی کند. 

فرنکی دی یونگ دیگر به طور قاطعانه احتمال خروج را رد نمی کند، اما همچنان تمایل به ماندن دارد، همانطور که در مورد تابستان های گذشته شاهد آن بودیم. با این حال تا زمانی که دی یونگ حاضر نشود بارسا را ترک کند، صحبت کردن در مورد حقوق او و نحوه خروج بی تاثیر است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی