|

مس رفسنجان با استقلالی هایش برای استقلال کری خواند

مسی‌ها با درج تصویر سه بازیکن استقلالی سابق خود یعنی میثم تیموری، فرشید باقری و سجاد شهباززاده کری جالبی پیش از بازی با آبی‌ها داشته‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه مس رفسنجان در پوستر بازی خود کری جالبی برای استقلال داشته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، استقلال در اولین بازی سال جدید خود در ورزشگاه آزادی باید مقابل تیمی قرار بگیرد که در جام حذفی با قبول شکست مقابل این تیم از گردونه رقابت‌ها حذف شد و حالا باید دید نتیجه بازی مقابل تیم تحت هدایت نویدکیا در لیگ برتر چگونه خواهد بود.

این در حالی است که آبی‌پوشان به جز بازی دربی مقابل پرسپولیس در تمامی مسابقات این فصل که میزبان بوده‌اند، برنده از زمین مسابقه خارج شده‌اند و در مقابل مس با هدایت نویدکیا تا به الان متحمل شکستی نشده و با تجربه برد برابر استقلال مقابل این تیم قرار می‌گیرد.

اما پوستر نارنجی‌ها پیش از بازی با استقلال جالب توجه است؛ جایی که مسی‌ها با درج تصویر سه بازیکن استقلالی سابق خود یعنی میثم تیموری، فرشید باقری و سجاد شهباززاده کری جالبی پیش از بازی با آبی‌ها داشته‌اند.

حالا باید منتظر ماند و دید که نکونام می‌تواند انتقام شکست در جام حذفی را از محرم نویدکیا بگیرد یا نتیجه دیگری در این بازی رقم خواهد خورد.

5

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها