|

رئال مادرید، روبرت لواندوفسکی را محروم می‌کند؟!

لواندوفسکی فعلا برای بازی در ال‌کلاسیکو مشکل ندارد، اما اگر رئال شکایت کند، مورد محرومیت او به دلیل دریافت کارت زرد عمدی بررسی می شود.

لینک کوتاه کپی شد

روبرت لواندوفسکی در برتری 1-0 بارسا برابر لاس پالماس با دریافت کارت زرد جریمه شد و به این ترتیب با 5 کارته شدن بازی بعدی برابر کادیز را از دست داد. به این ترتیب او بدون هیچ مشکلی به ال‌کلاسیکو (دوم اردیبهشت) خواهد رسید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ دو روز پیش مارکا نوشت که کارت زرد لواندوفسکی عامدانه بود تا به راحتی برای بازی با رئال در دسترس باشد و طبق قانون باید دو جلسه محروم شود. در آن بازی ژوائو کانسلو و اینیگو مارتینز نیز 5 کارته شدند اما مورد لوا مشکوک‌تر بود.

2006090

امروز موندو دپورتیوو نوشت که کمیته انضباطی همان یک جلسه محرومیت را برای لوا منظور خواهد کرد، چرا که در گزارش داوری بوسکتس فرر، قید نشده که ستاره لهستانی عامدانه کارت زرد گرفته است. در گزارش او آمده که لواندوفسکی به دلیل وقت‌کشی کارت زرد گرفت و چیزی در مورد عامدانه بودنش نوشته نشده است.

تنها راه محروم شدن لوا شکایت مستقیم یک نهاد یا باشگاه دیگر مثلا رئال مادرید، به کمیته انضباطی است و در این صورت مسئله دو جلسه محرومیت برای لوا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها