|

این دو ستاره راهی بارسا نخواهند شد

بارسلونا با مشکلات مالی زیادی برای جذب یاشوا کیمیش و برناردو سیلوا روبرو خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

شرایط نه چندان خوب بارسلونا در این فصل و تاکید ژاوی بر خرید ستاره‌های بزرگ برای رقابت با سایر حریفان و حضور در کورس قهرمانی باعث شده است که مدیران این باشگاه تحت فشار زیادی برای جذب بازیکنان سرشناس قرار بگیرند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ خوان لاپورتا و دیگر مدیران این باشگاه در تلاش هستند تا بتوانند هرچه زودتر بازیکنان درخشان و بزرگی را بار دیگر به بارسلونا منتقل کنند، اما شرایط مالی این باشگاه به مانعی بزرگ برای آنها در این مسیر تبدیل شده که شاید عملا این اتفاق را غیرممکن کند.

پیش از این بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی، آلمانی و انگلیسی از علاقه بارسا به جذب کیمیش و سیلوا از بایرن مونیخ و منچسترسیتی خبر داده بودند. این در حالی است که قرارداد کیمیش در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید و قرارداد سیلوا تا ۲۰۲۶ ادامه دارد، اما شامل بند فسخ ۵۰ میلیون پوندی است. 

مدیران بارسا در صورتی که در فکر جذب این دو بازیکن هستند، باید به دنبال تامین مبلغی قابل توجه بدون فروش ستاره‌های فعلی و تضعیف تیمی که در اختیار دارند باشند تا بتوانند این تیم را بار دیگر به جمع مدعیان اروپایی اضافه کنند، کاری که برای آنها بسیار دشوار به نظر می‌رسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها