|

کنایه حسینی به علی خطیر

کاپیتان استقلال امیدوار است منابع مالی به این تیم تزریق شود.

لینک کوتاه کپی شد

سید حسین حسینی پس از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۱۰۳ تهران گفت: دربی همیشه به دلیل فشار و استرسی که روی بازیکنان است بازی سختی است. خدا را شکر به آن چیزی که می‌خواستیم به صورت صد درصد نه ولی فاصله حفظ شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ او درباره صحبت‌های امید عالیشاه که معتقد بود استقلال صرفا دفاع کرده است، توضیح داد:

ببخشید، اگر پرسپولیس سه امتیاز بیشتر از ما داشت، امروز از ابتدای بازی ۱۱ نفری حمله می‌کرد؟ ما سال‌های گذشته هم نوع بازی آنها را دیدیم که چگونه وقت تلف می‌کردند. ما فاصله سه امتیازی را حفظ کردیم و مشکل خاصی نیست.

حسینی در واکنش به این سوال خبرنگاران که ظاهرا استقلال صدرنشینی را قربانی بازی زیبا نکرد، توضیح داد:

این موضوع نظر شماست اما ما موقعیت داشتیم که گل نشد و این شرایط برای پرسپولیس هم بود.

او درباره اعتقاد بازیکنان پرسپولیس مبنی بر گرفته نشدن پنالتی آنها روی آل‌کثیر نیز گفت:

اگر VAR نبود می‌شد اعتقاد داشته باشند اما وقتی VAR هست، اعتقاد چه معنایی دارد؟

کاپیتان استقلال درباره کلین‌شیت خود در این بازی نیز گفت:

از آقای غلامپور تشکر می‌کنم. امسال خیلی برای من زحمت کشیده‌اند و این کلین‌شیت حاصل یک کار تیمی است. امیدوارم تا انتهای این فصل همین روند ادامه پیدا کند تا به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم. 

او درباره پرداخت شدن بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال نیز گفت:

ما به قدری مشکل داریم که تیم‌های دیگر نصف ما مشکل ندارند اما مصاحبه می‌کنند. شما دیدید که تیم‌های مدعی دیگر در نیم فصل چگونه یارگیری کردند. همین امروز تعویض‌های پرسپولیس را دیدید که چه نفرات خوبی داشت و تیم کاملی شده‌اند.

حسینی در پایان اظهار کرد:

متاسفانه همه مشکلات برای ما استقلالی‌هاست. به قدری گفته‌ام که ۴۵ درصد از پول‌های فصل قبل ما مانده که خودم خسته شده‌ام قراردادهای این فصل به کنار! فقط از باشگاه گفته‌اند که قرار است ۵ درصد به تیم تزریق شود که امیدوارم باشگاه بیشتر تلاش کند چون ۵ درصد واقعا الان به درد بچه‌های ما نمی‌خورد. اگر واریزی باشد روز شنبه است و امیدوارم قبل از بازی با هوادار صورت بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها