|

اعتراف استقلالی سابق به قابلیت‌های اونوروف!

پیشکسوت فوتبال درخصوص بازی دربی گفت: به نظرم بازی دربی سخت‌ترین روز برای مدافعان و هافبک‌ها و روز خوب برای مهاجمان اسقلال خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

شاهین خیری با اشاره به عملکرد ضعیف تیم فوتبال استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: فوتبالی ندیدیم و استقلال بازی خوبی انجام نداد. نیمه دوم فکر کردم استقلال مقابل بارسلونا بازی می‌کند! چطور ممکن است تیم صدر جدول لیگ برتر مقابل تیم انتهای جدولی به لاک دفاعی فرو برود و فقط توپ را از هجده قدم دفع کند؟ زمین چمن بد ورزشگاه غدیر اهواز و آب و هوای خوزستان می‌تواند باعث شود که فوتبال بد ارائه دهند، اما چرا نیمه اول بازیکنان استقلال خوب بودند، اما در نیمه دوم ۱۰ نفره دفاع می‌کردند؟

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از افکارنیوز؛ وی ادامه داد: این چه فوتبالی بود که استقلال بازی کرد؟ استقلالی‌ها بعد از بازی با استقلال خوزستان خوشحال هستند که بد بازی کردند، ولی ۳ امتیاز را گرفتند، اما بد بازی کردن و نتیجه گرفتن تا یک جایی جواب می‌دهد و همیشه نمی‌توان بد بازی کرد و ۳ امتیاز را هم گرفت.

*استقلال مدیون بلانکو است

کارشناس فوتبال در مورد کیفیت بالای بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال عنوان کرد: برای چندمین باز از بلانکو تشکر می‌کنم، نه به خاطر گلزنی‌اش در دیدار با استقلال خوزستان، بلکه بابت فوتبال حرفه‌ای که ارائه می‌دهد. کلاس بازی‌اش از کل بازیکنان لیگ برتر ایران ۲۰ پله بالاتر است و استقلال مدیون این بازیکن خواهد بود. بلانکو باید چند سال دیگر در استقلال بماند، حتی اگر سن بالایی هم داشته باشد با سبک بازی‌اش برای تیم زحمت می‌کشد.

پیشکسوت فوتبال درباره دیدار دربی صدوسوم روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه یادآور شد: به نظرم بازی دربی سخت‌ترین روز برای مدافعان و هافبک‌ها و روز خوب برای مهاجمان اسقلال خواهد بود. البته عمق پرسپولیس هم ضعف دارد و می‌شود از آنجا نفوذ کرد و به آن‌ها ضربه زد، اما پرسپولیس خط حمله قدرتمندی دارد و همه نفرات هجومی این تیم بسیار تکنیکی و گلزن هستند.

*شانس قهرمانی استقلال با پیروزی در دربی چند برابر می‌شود

خیری در پایان خاطرنشان کرد: اسماعیلی‌فر و ترابی در نیم فصل اول آنچنان خوب نبودند، اما در چند بازی اخیرشان خیلی عالی کار می‌کنند. اورونوف هم حرف ندارد و اضافه شدن او، خیلی به پرسپولیس کمک کرده است. امیدوارم استقلال در دربی هم بد بازی کند، اما این مسابقه بزرگ را ببرد،‌ چون این بازی ۹ امتیازی است. استقلال با پیروزی مقابل پرسپولیس فاصله خودش را با رقبای صدر جدول زیاد خواهد کرد و شانس قهرمانی‌اش چند برابر می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها