|

محمدرضا احمدی هم رفتنی شد؟!

محمدرضا احمدی اقدام عجیبی را روی آنتن زنده تلویزیون انجام داد.

لینک کوتاه کپی شد

شب گذشته پس از بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان، محمدرضا احمدی که مجری برنامه های فوتبال برتر در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر محسوب می شود، از مخاطبان خداحافظی کرد و بعد از تشکر از مدیران و تهیه کنندگان این برنامه گفت سفرهای نوروزی اش کمی زودتر از موعود آغاز می شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ محمدرضا احمدی در برنامه شب گذشته گفت: یک توضیحی درباره حضور خودم در فوتبال برتر بدهم که از همه مدیران و همکارانم در شبکه سه ممنونم و همچنین آقای هاشمی، تهیه کننده برنامه چون سفرهای نوروزی من یک مقداری زودتر آغاز می شود ولی بعد از نوروز و با شروع دوباره رقابت های لیگ برتر در خدمت شما هستم.

محمدرضا احمدی در حالی از سفر زودهنگام نوروزی اش سخن گفته که برخی خبرنگاران و فعالان شبکه های اجتماعی ماجرای دیگری را روایت می کنند و مدعی هستند محمدرضا احمدی قصد دارد مهاجرت کند.

این گروه مدعی شدند محمدرضا احمدی به کانادا می رود و قصد بازگشت به ایران را ندارد. البته چیزی که محمدرضا احمدی در پایان صحبت هایش گفت این بود که دوباره او به ایران برمی گردد.

این در حالیست که نزدیکان محمدرضا احمدی مدعی هستند او فقط به یک سفر تفریحی و مرخصی نوروزی می رود، شایعه مهاجرتش صحت ندارد و بعد از تعطیلات دوباره در تلویزیون حضور خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها