|

اقدام جنجالی در استقلال خنثی شد!

شب گذشته تعداد از خبرنگاران میدانی به امید تهیه یک مصاحبه حاشیه ای با نکونام راهی فرودگاه مهرآباد شدند ولی دست خالی بازگشتند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال یکی از فصول پرحاشیه خود را سپری می کند. آبی پوشان با انواع و اقسام مشکلات دست و پنجه نرم می کنند و از ابتدای فصل، تعاملی بین مدیرعامل و سرمربی تیم دیده نشده است. موضوعی که تمام جامعه فوتبال و هواداران از آن اطلاع دارند و نیازی به تکرار چندباره آن نیست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ طی هفته های اخیر، جواد نکونام و علی خطیر سیاست خاصی را در پیش گرفته اند. سرمربی و مدیرعامل استقلال مدت زیادی است که صحبتی را رسانه ها نداشته اند و نکو نیز در نشست های خبری شرکت نکرده و گفته می شود وزارت ورزش به این دو تأکید کرده که از انجام مصاحبه های جنجالی و صحبت علیه یکدیگر دست بردارند.

شب گذشته و پس از شکست استقلال، چشمی در جمع خبرنگاران حاضر شد و از برخی شیطنت ها خبر داد که باعث شده تمرکز بازیکنان تیم به هم بخورد. روزبه به جزئیات بیشتری در این خصوص اشاره نکرد.

1998067

ساعاتی بعد از حذف آبی پوشان، نامه ای در فضای مجازی منتشر شد که فرشید علی اکبری دبیر کمیته انضباطی باشگاه استقلال از احضار نکونام به کمیته انضباطی خبر داده و از سرمربی تیم خواسته است تا در قبال صحبت هایش پس از دیدار برابر صنعت نفت، دفاعیه خود را ارسال کند.

در شرایطی که هنوز دیدار پرسپولیس و نفت و گاز گچساران به پایان نرسیده بود و تعداد زیادی از این خبرنگاران در استادیوم آزادی حضور داشتند، برخی از آنها تصمیم گرفتند تا سریعا خود را به فرودگاه مهرآباد برسانند تا تهیه گزارش از نکونام و مصاحبه او که احتمالا پرحاشیه خواهد بود را از دست ندهند.

اما این خبر سریعا به دست برخی از مسئولین داخل و خارج از باشگاه استقلال رسید و گفته می شود برخی اتفاقات سبب شد تا جواد نکونام از انجام یک مصاحبه جنجالی خودداری کند. خبرنگاران میدانی نیز بیش از یک ساعت در فرودگاه منتظر ماندند ولی هم سرمربی و هم بازیکنان تیم از تصمیم قبلی خود منصرف شدند و از صحبت با اصحاب رسانه امتناع کردند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها