|

2 ستاره بارسلونا یک ماه خانه نشین شدند!

دو ستاره مصدوم بارسلونا در حدود یک ماه به دور از ترکیب تیم‌تحت هدایت ژاوی خواهند بود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (یکشنبه) در حالی در چارچوب هفته بیست‌و‌هفتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا و در تقابل با اتلتیک بیلبائو به تساوی بدون گل رضایت داد که دو هافبک اصلی کاتالان‌ها یعنی فرنکی دیونگ و پدری در نیمه اول این دیدار دچار مصدومیت شدند و به ترتیب در دقایق 26 و 45 جای خود را به فرمین لوپس و لامین یامال دادند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ باشگاه بارسلونا پس از انجام آزمایش‌های تکمیلی بعدازظهر امروز (دوشنبه) اعلام کرد؛ رباط جانبی مچ پای راست  فرنکی دیونگ رگ به رگ شدن شده است. همچنین طبق اعلام باشگاه بارسلونا؛ پدری هافبک اسپانیایی این تیم نیز از ناحیه چهار سر ران پای راست خود آسیب دیده است. بارسلونا اعلام کرده که روند ریکاوری این دو بازیکن، زمان بازگشت آنها به میادین را تعیین خواهد کرد.

روزنامه «آاِس» چاپ مادرید مدعی شده دیونگ 4 هفته به دور از میادین خواهد بود و بارسلونا برای 5 تا 6 هفته پدری را هم در اختیار نخواهد داشت. شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا هم مدعی شده که دیونگ بین 4 تا 6 هفته خانه‌نشین خواهد بود.

له یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا)، اتلتیکومادرید و لاس‌پالماس را از دست خواهند داد و بعد از بازی‌های ملی پیش‌رو انتظار می‌رود به شرایط بازی برسند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها