|

اوسمار با درویش به مشکل خورد؟!

سرمربی پرسپولیس: در جام حذفی تیم‌ها سورپرایزهایی دارند و معمولاً اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد.

لینک کوتاه کپی شد

اوسمار لوس ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت و گاز گچساران در جام حذفی اظهار داشت: ما فصل پیش توانستیم در جام حذفی قهرمان شویم که جام سختی بود. در این جام‌ها تیم‌ها سورپرایزهایی دارند و معمولاً اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد. اصلاً به همین خاطر هم مردم عاشق فوتبال هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ وی ادامه داد: با وجود اینکه در بازی اول به آلومینیوم باختیم، اما تیم ما شکل خوبی در سه بازی اخیر پیدا کرده است. ما در جام حذفی بازی‌هایی را شروع می‌کنیم که باید در ۹۰ دقیقه نتیجه بازی را مشخص کنیم. فردا یک بازی خوب خواهد بود، چون تیم نفت تیمی است که فوتبال بازی می‌کند. امیدوارم فردا یک بازی خوب انجام دهیم و نتیجه بازی را آنطور که می‌خواهیم به نفع خودمان رقم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان جدید این تیم و اینکه آیا در دیدار فردا از ابتدا از آنها استفاده خواهد کرد یا خیر، گفت:

برای استفاده از بازیکن جدید همیشه چالش‌هایی برای خود بازیکن و کادر فنی وجود دارد. ارتباطی که بین بازیکنان قبلی و جدید وجود دارد اینطور نیست که بگوییم در یک بازی خودشان را نشان دهند، ولی این چیزی که در تمرینات می‌بینیم و مطمئنم که روز به روز بهتر خواهند شد. ما تقویم بازی خیلی فشرده‌ای تا عید نوروز داریم و در تمرین امروز تصمیم می‌گیریم چه بازیکنی فردا بازی کند.

اوسمار در پاسخ به این سؤالی درباره جذب مهاجم خارجی و اینکه رضا درویش اعلام کرده است او درخواستی برای جذب مهاجم نداشته است، عنوان کرد:

من درباره صحبت درویش نظر نمی‌دهم، ولی ما الان صرفاً فقط دنبال هر مهاجم نیستیم؛ دنبال مهاجمی هستیم که بتواند به ما کمک کند. ما باید یک بازیکن آزاد بگیریم، اما باید شرایط ما را داشته باشد.

«با توجه به اینکه فردا با یک تیم دسته اولی بازی دارید آیا باز هم علیرضا بیرانوند درون دروازه خواهد ایستاد یا بار دیگر به رفیعی اعتماد خواهد شد؟»، وی در پاسخ به این سوال گفت:

من عادت ندارم در نشست‌های خبری ترکیب تیم را اعلام کنم. ما امروز تمرین خواهیم داشت و بعد از آن تصمیم‌گیری می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با تغییر نظرات با عملکرد کوتاه مدت او در پرسپولیس و تمجید از او، گفت:

من چه بگویم! دو روشی است که در مورد بازیکنان و کادرفنی نظر دهند؛ چیزی که همه می‌بینند نتایج است. یک موضوع هم چیزی است که کادرفنی از تیم می خواهد و در زمین می‌نامند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره نوشته های منتسب به جادو و رمالی در رختکن این تیم در دیدار با ذوب آهن اصفهان نیز گفت:

قبل از بازی نمی دانستم چه موضوعی است اما پس از آن متوجه شدم. به هر حال در برزیل نیز اعتقادات مختلفی وجود دارد اما من می گویم همه چیز در فوتبال رخ می دهد و به چنین چیزهایی معتقد نیستم.

ویه را درباره اینکه به نظر می رسد بازی های اخیر این تیم تهاجمی تر از قبل بوده است، گفت:

در سه قهرمانی فصل پیش هیچ ایرادی به کار تیمی ما نمی شد گرفت. وقتی هم یحیی گل محمدی سرمربی بود دنبال گرفتن توپ و بازی رو به جلو بودیم. تنها کاری که ما انجام می دهیم استفاده از توانایی های بازیکنان برای رسیدن به هدف خودمان است.

سرمربی پرسپولیس درباره دغدغه مالی اعضای تیم گفت:

هرکس کار حرفه ای انجام می دهد دنبال دریافت حقوقش هست. سعی می کنیم اهداف فنی را به نحو احسن انجام دهیم. بخش های مالی را به مدیریت و سرپرست تیم واگذار کردیم تا تمرکز خودمان فقط روی بازی باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها