|

رونالدو نقره داغ می شود؟

کریستیانو رونالدو به علت حرکات ناشایست مقابل هواداران الشباب با خطر محرومیت روبرو است.

لینک کوتاه کپی شد

رونالدو شب گذشته در جریان دیدار النصر برابر الشباب مثل همیشه یکی از بازیکنان درخشان و موثر تیمش بود و توانست یکی از سه گل این تیم را در جریان پیروزی ۲-۳ به ثمر برساند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ اما اتفاقی جنجالی در این بازی رخ داد که باعث عصبانیت رونالدو شد و حالا به نظر می‌رسد که عواقبی را هم برای او به همراه خواهد داشت و دلیل این اتفاق فریاد زدن نام لیونل مسی از سوی هواداران رقیب برای عصبانی کردن او بود.

حرکات زشتی که این ستاره پرتغالی پس از پایان بازی و پیروزی تیمش رو به تماشاگران تیم حریف که در ورزشگاه حاضر بودند نشان داد باعث شده است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کند. 

احتمال محرومیت رونالدو به خاطر رفتار غیراخلاقی!

الشرق الاوسط مدعی شده است که منابع مطلع به این روزنامه خبر داده‌اند که کمیته انضباطی قصد دارد تمامی ویدیو‌های منتشر شده را به سرعت بررسی کند و نتیجه و تصمیم نهایی درباره محرومیت این بازیکن در فاصله دو روز آینده اعلام خواهد شد. 

رونالدو در این بازی موفق شد گل اول تیمش را در دقیقه ۲۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند تا بار دیگر نقش مهمی را در کسب سه امتیاز ارزشمند این بازی ایفا کرده باشد و تیمش را در فاصله چهار امتیازی الهلال در صدر جدول رده‌بندی لیگ عربستان قرار دهد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها