|

ادعای عجیب عقیلی در مورد سپاهان، استقلال و پرسپولیس

مربی تیم گل‌گهر سیرجان اعتقاد دارد تیم‌های سپاهان و استقلال در قیاس با پرسپولیس پرمهره‌تر هستند.

لینک کوتاه کپی شد

هادی عقیلی درباره آخرین وضعیت گل‌گهر در آستانه شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما وضعیت نرمال و مطلوبی دارد و هفته گذشته هم در جام حذفی یک بازی با نیکا پارس چالوس انجام دادیم که می‌تواند برای شروع لیگ برتر به تیم ما کمک کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ وی راجع به بازی بعدی تیمش برابر فولاد و اینکه تیم حریف با سرمربی‌اش قطع همکاری کرده است، گفت:

این مسائل در فوتبال طبیعی است و امکان دارد برای هر تیمی به وجود بیاید. فولاد تیمی است که هوادار دارد. آنها از لحاظ امکانات جزو باشگاه‌های سطح بالای فوتبال ایران هستند و ما بازی آسانی در پیش نداریم. با این حال هدف ما با وجود اینکه در زمین حریف بازی می‌کنیم گرفتن سه امتیاز است و امیدوارم به هدف‌مان برسیم.

عقیلی در مورد اینکه چرا گل‌گهر در فصل نقل‌وانتقالات بازیکنان زیادی جذب نکرده، تصریح کرد:

طبیعتا ما نیاز به جذب چند بازیکن داریم و تا الان فقط یک مدافع از تیم نفت و گاز گچساران جذب کردیم. باشگاه هم طبق خواسته سرمربی با چند بازیکن مذاکره کرده، ولی تا به امروز به مرحله قطعی نرسیده است.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که چرا این باشگاه با جدایی بازیکناینی چون علیزاده، تیکدری، عاشوری و تورس مخالفت کرد، به تسنیم گفت:

چند باشگاه خواهان جذب این بازیکنان بودند و حتی نامه رسمی هم زدند، ولی وقتی بازیکنی جذب نکردیم، این عاقلانه نبود که با جدایی بازیکنان‌مان موافقت کنیم. مهمترین موضوع این بود که باید شرایط تیم خودمان را در نظر بگیریم.

عقیلی درباره شانس قهرمانی تیم‌ها بیست‌وسومین دوره لیگ برتر خاطرنشان کرد:

سه تیم بالای جدول شانس دارند، ولی نمی‌دانم شرایط پرسپولیس بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی مثبت خواهد شد یا منفی. پرسپولیس در نیم‌فصل اول هم نشان داد که با تجربه بازیکنان و کادر فنی‌اش می‌تواند مدعی جدی باشد، ولی حالا باید منتظر زمان باشیم تا ببینیم آنها با تغییرات کادر فنی چه شرایطی پیدا خواهند کرد. سپاهان و استقلال هم دو مدعی جدی هستند. آنها نسبت به پرسپولیس پُرمهره‌تر بوده و هستند. تراکتور هم در نیم‌فصل در اکثر بازی‌هایش یا برنده شد یا شکست خورد و نوسان داشت، ولی آنها هم تیم خوبی هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها