|

بنزما: در عربستان من تنها یک فوتبالیست نیستم!

ستاره فرانسوی تیم الاتحاد به شایعات نشأت گرفته از حوادث رخ داده اخیر برای او در لیگ حرفه‌ای عربستان پاسخ داد.

لینک کوتاه کپی شد

کریم بنزما مهاجم تیم فوتبال الاتحاد عربستان، در گفت‌و‌گو با نشریه GQ درباره حال و آینده‌‌اش صحبت و شایعه نارضایتی او از وضعیت زندگی‌اش در عربستان را رد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ اخیراً خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه بنزما با گالایاردو سرمربی جدید الاتحاد درگیری پیدا کرده و به همین دلیل تصمیم به ترک این تیم دارد. پیش‌تر از آن هم زمزمه‌هایی مبنی بر پشیمانی او از رفتن به لیگ حرفه‌ای عربستان شنیده می‌شد و به نظر می‌رسید که خروج او از این کشور قطعی است (به خصوص بعد از عدم حضورش در اردوی تدارکاتی الاتحاد پیش از آغاز نیم فصل دوم) که البته بازیکن سابق رئال مادرید با بازگشت به جده نشان داد که حداقل فعلاً قصد خروج ندارد.

بنزما در این خصوص گفت: عربستان کشوری استثنایی است. من در اینجا احساس آرامش می‌کنم. این یک تجربه جدید است که از آن لذت می‌برم. چنین پروژه فوتبال بزرگی در یک کشور مسلمان فوق‌العاده است. من هم به عنوان یک مسلمان وقتی که به مکه می‌رود، احساس آرامش می‌کنم.

بنزما افزود: اینجا در عربستان من فقط یک فوتبالیست نیستم، بلکه نقش یک سفیر را هم دارد. من به اینجا آمده‌ام تا دیگر بازیکنان بزرگ فوتبال اروپا را در آینده‌ای نزدیک به عربستان بکشانم، اگرچه همین الان هم بازیکنان بزرگی در این لیگ هستند. چالش پیش روی ما این است که سطح لیگ عربستان را به لیگ‌های اروپایی برسانیم.

ستاره پیشین رئال مادرید در واکنش به انتقاد برخی از افت شمار گلزنی او در لیگ عربستان تأکید کرد: از نظر بسیاری از مردم، همین که عدد 9 پشت پیراهن شما نقش می‌بندد، یعنی اینکه باید 50 گل در فصل بزنید اما از نظر من مهاجم نوک هم یکی از 11 عضو تیم است و من هم هر کاری که از دستم ساخته باشد، انجام می‌دهم تا به تیم برای رسیدن به گل و پیروزی کمک کنم. گذر زمان همه چیز را روشن خواهد کرد اما در نهایت من آن کسی هستم که انتحاب می‌کند چه زمانی به دوران بازی‌ام پایان دهم. دوست به عنوان کسی که کارش را از صفر شروع کرد و با وجود همه موانع به تنهایی توانست به اوج برسد در یاد و خاطرات بمانم. این چیزی است که واقعاً به آن افتخار می‌کنم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی