|

اختلاف ارسلان و استقلال بالا گرفت!

همان طور که پیش‌بینی می شد، باشگاه استقلال ارسلان مطهری را در فهرست مازاد قرار داد.

لینک کوتاه کپی شد

ارسلان مطهری از ابتدای فصل چندان جایی در پازل تاکتیکی جواد نکونام نداشت و به همین خاطر رفته رفته نه تنها از ترکیب اصلی و نیمکت ذخیره‌ها دور شد بلکه عملاً  کادرفنی آبی‌پوشان روی او حساب باز نمی‌کردند و مشخص بود برای دور برگشت تصمیم دیگری اتخاذ خواهند کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ در همین رابطه تصمیم استقلالی‌ها علنی شد و ارسلان مطهری در فهرست مازاد آبی پوشان قرار گرفت ولی به نظر می‌رسد قضیه ماجراهای تازه‌ای را برای استقلال به وجود خواهد آورد.

قرارداد و مطالبات

مطهری با استقلال قرارداد دارد و طبق قانون همچنان بازیکن استقلال محسوب می‌شود. سازمان لیگ اعلام کرده که هیچ باشگاهی نمی‌تواند نام یک بازیکن را بدون رضایت خود این شخص از فهرست نفراتش خط بزند بنابراین استقلالی‌ها باید با مطهری به خاطر این ماجرا توافق کنند. خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که مطهری به دنبال دریافت مطالبات خودش است و تاکید دارد که اگر قرار است او را از استقلال کنار بگذارند، باید از نظر مالی نظرش را به طور کامل جلب کنند در غیر این صورت زیر برگه جدایی را امضا نخواهد کرد.

تمرین انفرادی

قضیه هنوز وارد فاز لجبازی نشده ولی اگر چنین اتفاقی رخ بدهد، بدون شک استقلال هم ابزاری دارد تا بتواند از آن برای فشار آوردن به ارسلان مطهری استفاده کند. یکی از اطرافیان تیم در این رابطه به خبرورزشی گفت: "هر بازیکنی که در لیست مازاد قرار بگیرد، حق دارد که به دنبال منافع مالی خودش باشد اما باشگاه هم این حق را دارد که منفعت خود را در اولویت قرار بدهد. اگر ارسلان به هر دلیلی زیر برگه جدایی را امضا نکند، باشگاه همین حق را خواهد داشت که به او اعلام کند با توجه به قراردادش، هر روز باید در محلی که تعیین می‌شود، حضور یابد و به صورت انفرادی مشغول به تمرین شود.

معرفی تیم جدید

در چنین شرایطی بهترین شیوه توافق و تفاهم است چون اگر ارسلان در استقلال بماند و حاضر به جدایی نشود، استقلالی‌ها عملاً نمی‌توانند نام هیچ بازیکنی را به جای او وارد لیست خودشان بکنند و از طرف دیگر مطهری به خوبی می‌داند اگر لجبازی کند و یک نیم فصل بیرون بماند، چه  لطمه‌ای به لحاظ مالی و فوتبالی به خودش زده است بنابراین بهترین راهکار، معرفی کردن تیم جدید از طرف ارسلان مطهری به استقلالی‌ها است تا باشگاه با مشتری مطهری به توافق برسد تا این بازیکن با جدایی از استقلال، فوتبال خودش را در تیم دیگری دنبال کند و آبی‌ها نیز بتوانند یک بازیکن تازه نفس به جای او وارد فهرست خودشان بکنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی