|

اوسمار ویرا کیست و چگونه شد گزینه سرمربی گری پرسپولیس؟

اوسمار ویرا در دو سال گذشته دستیار گل محمدی در تیم فوتبال پرسپولیس بوده بلافاصله بعد از رفتن یحیی به گزینه اصلی هدایت این تیم تبدیل شده بود

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مربی برزیلی که در دو سال گذشته دستیار یحیی گل محمدی در تیم فوتبال پرسپولیس بوده بلافاصله بعد از رفتن یحیی به گزینه اصلی هدایت این تیم تبدیل شده بود، اما فشار هواداران باعث شد تا درویش در آن بازه زمانی بی‌خیال این اتفاق شود. حالا و بعد از گذشت چند هفته به نظر می‌رسد این مربی برزیلی بار دیگر به‌عنوان گزینه اصلی هدایت سرخ‌ها مطرح است.

اوسمار سابقه کار در برزیل و فعالیت به‌عنوان دستیاری را در تیم‌های کورینتیانس، فلامینگو و اینترناسیونال دارد و به همین خاطر بود که گل محمدی او را به‌عنوان دستیار اول خودش معرفی کرد. البته ویرا تجربه مشابهی را در اینترناسیونال دارد و در آن تیم هم در یک بازه زمانی کوتاه مدت به‌عنوان سرمربی موقت فعالیت کرد.

حالا و بعد از اینکه مذاکرات رضا درویش در قطر به نتیجه نرسیده و برانکو، پاکتا، دی بیاسی و ژوزه پسیرو جواب رد به سرخ‌ها داده‌اند به نظر می‌رسد باید کم کم آماه بازگشت درویش به تهران باشیم.

آیا بازیکنان پرسپولیس موافق سرمربی گری ویرا هستند؟

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که بعضی از بازیکنان این تیم معتقد هستند باید تا پایان فصل هدایت این تیم را به اوسمار دستیار برزیلی گل‌محمدی بسپارند. علیرضا بیرانوند، نعمتی، حسین کنعانی‌زادگان، فرشاد فرجی، گیورگی گولسیانی و شهاب زاهدی موافق سر مربیگری اوسمار ویرا در تیم پرسپولیس هستند.

از طرفی دیگر گفته می‌شود امید عالیشاه، سروش رفیعی، وحید امیری، دانبال اسماعیلی‌فر و سعید صادقی و مهدی ترابی هم‌ به‌ نوعی مخالفت خود را با سرمربیگری دائم اوسمار ویرا در پرسپولیس را به گوش مدیران باشگاه رسانده‌اند.

xrr4c3fc

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی