|

مقصد امباپه شاید لیگ برتر انگلیس!

داستان انتقال امباپه به رئال به یک سریال تکراری و خسته‌کننده تبدیل شده است.

لینک کوتاه کپی شد

در ادامه سریال تکراری و خسته‌کننده انتقال امباپه به رئال، سانتی اونا خبرنگار فرانسوی در وب‌سایت شخصی خود فوت مرکاتو مدعی شد که کیلیان امباپه با رئال‌مادرید به توافق رسیده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ او همان خبرنگاری است که تابستان گذشته برخلاف ادعای همتایان اسپانیایی‌اش خبر داده بود این ستاره فرانسوی در پاریس می‌ماند. این در حالی است که حتی فابریتزیو رومانو، معتبرترین خبرنگار نقل و انتقالات فوتبال هم هنوز از احتمال این انتقال توییت می‌زد.

در چند سال اخیر خبرنگاران نزدیک به باشگاه اسپانیایی بارها برای این بمب نقل و انتقالاتی تیک‌تاک راه انداخته بودند اما در نهایت امباپه و مادرش ۳بار همه را بازی دادند. حتی روزهای اخیر شنیده شد که مادر این بازیکن از انتشار اخبار مربوط به اولتیماتوم رئال‌مادرید به پسرش دلخور است و می‌خواهد او را در پاریس ماندنی کند یا به لیورپول بفرستد.

نشریه «اتلتیک» انگلیس هم ادعا کرده که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال‌مادرید شخصاً دست به‌کار شده و مدتی است که با این ستاره فرانسوی در تماس مستقیم است. باشگاه رئال‌مادرید از سال۲۰۱۹ امباپه را زیرنظر دارد و تابستان۲۰۲۲ برای دومین بار به‌طور رسمی برای خرید این بازیکن دست به‌کار شد اما پیشنهاد ۲۰۰میلیون یورویی آنها هم به نتیجه نرسید. رئالی‌ها در سومین تلاش خود تابستان گذشته هم با ارائه پیشنهاد پاداش ۱۲۰میلیون یورویی به این بازیکن برای آخرین بار شانس خود را امتحان کردند اما او ترجیح داد تمدید کند و پاداش ۸۰میلیون یورویی وفاداری‌اش را از باشگاه فرانسوی بگیرد.

پیشنهاد کهکشانی‌ها به امباپه ۱۳۰میلیون یورو پاداش امضای قرارداد و دستمزد ۲۶میلیون یورو، همانند همان قرارداد سال۲۰۲۲ است. امباپه از این پیشنهاد خوشش نیامده و ترجیح داده فعلا سکوت و پیشنهادهای انگلیسی‌ را بررسی کند. آاس هم مدعی شده است با یا بدون خرید امباپه، رئال‌مادرید می‌خواهد شانس خود را برای جذب هالند هم امتحان کند. بند فسخ بازیکن نروژی برای تیم‌های غیرانگلیسی به ۱۰۰میلیون تا ۲۰۰میلیون یورو نزدیک است. اینها در حالی است که پرس حتی برای تیم فعلی‌اش که دفاع میانی ندارد، حاضر به خرید در زمستان نیست.

مارکا روز یکشنبه گزارش داد رئال‌مادرید نه حالا و نه در تابستان قصدی برای جذب امباپه ندارد. از طرف دیگر فوت‌مرکاتو و اکیپ در گزارش‌هایی از تلاش رئال برای گرفتن تضمین از امباپه جهت پیوستن به این تیم خبر داده‌اند. تایمز اما معتقد است امباپه به حضور در لیورپول علاقه‌مند است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی