|

رافائل سیلوا هواداران استقلال را امیدوار کرد!

رافائل سیلوا برزیلی امیدوار است با استقلال جام ببرد.

لینک کوتاه کپی شد

هفته گذشته باشگاه استقلال به صورت رسمی از بازگشت سیلوای برزیلی به جمع بازیکنان این تیم خبر داد و نوشت: «رافائل سیلوا، مدافع برزیلی فصل گذشته استقلال با توافقی جدید به جمع آبی‌پوشان پایتخت بازگشت. برهمین اساس علی خطیر، مدیرعامل استقلال، در پی صدور حکم فیفا و محکومیت این باشگاه در پرونده شکایت سیلوا، با هماهنگی سرمربی استقلال و با توجه به اعلام نیاز کادر فنی برای تقویت خط دفاعی تیم و جذب مدافع، اقدام به مذاکره با ‌رافائل سیلوا آرودا‌ کرد و در نهایت با این مدافع برزیلی برای بازگشت به استقلال به توافق رسید.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ سیلوا که اولین بار در نیم‌فصل دوم فصل بیست و یکم راهی استقلال شده بود و همراه با این تیم قهرمان لیگ برتر شده بود این بار هم در شرایطی تقریبا مشابه دوباره به این باشگاه بازخواهد گشت. این بازیکن در گفتگویی کوتاه درباره این اتفاق به «فرهیختگان» گفت: قطعا با امیدواری زیادی به تهران می‌آیم و جام دوم قهرمانی را با استقلال می‌خواهم.

وی درباره احساس دوباره‌اش از بازگشت به تهران گفت: از این اتفاق بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم. از اینکه دوباره به استقلال بازگشته و می‌توانم با همبازیان سابق و هواداران تیم دیدار داشته باشم بسیار خرسندم.

سیلوا همچنین تاکید کرد: به امید یک قهرمانی دیگر و شادی هواداران در پایان فصل. امیدوارم در کنار هم دوباره جشن قهرمانی بگیریم.

 سیلوا در پایان فصل بیست و یکم با قهرمانی لیگ برتر، جام قهرمانی این رقابت‌ها را روی دستان خود تتو کرده بود و حالا این فرصت را دارد که در پایان فصل جاری در صورت قهرمانی استقلال این کار را تکرار کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی