|

رافائل سیلوا را استقلالی بدانیم؟

به دلیل مصدومیت‌های پیاپی مرادمند و سلیمی و امکان تکرار آنها، جواد نکونام به دنبال بازگرداندن رافائل سیلواست.

لینک کوتاه کپی شد

همانطور که در روزهای اخیر رسانه‌ها درباره وضعیت رافائل سیلوا مدافع برزیلی سابق استقلال اخباری منتشر کرده‌اند، به جمع شاگردان نکونام بسیار نزدیک شده و به زودی برای عقد قراردادی جدید راهی تهران خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ درباره رافائل سیلوا آخرین اخبار حکایت از آن دارد که روند مذاکرات صورت گرفته مثبت بوده و به نظر می‌رسد دوطرف به توافقات اولیه هم رسیده‌ باشند؛ هر چند هنوز توافق نهایی حاصل نشده اما این امر در آستانه تحقق قرار دارد. بدون شک دلیل اصلی برای انتخاب دوباره مدافع برزیلی به بدهی میلیاردی باشگاه استقلال به او مرتبط می‌شود، تا جایی که زمزمه‌های شکایت سیلوا از باشگاه ایرانی سابق خود به فیفا نیز شنیده می‌شد و حالا در صورت تحقق بازگشت مدافع تنومند و مستحکم برزیلی، استقلالی‌ها می‌توانند با یک تیر به ۳ نشان شلیک کنند!

سیلوا پیش از این با شکایت از باشگاه استقلال به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش در فصل گذشته حکمی ۹۰۰ هزار دلاری را با در نظر گرفتن جرایم مالی ناشی از عدم تعهد مالی، علیه این باشگاه گرفته بود اما در مذاکرات جدیدی که با این بازیکن صورت گرفته، برای پرداخت این بدهی نیز توافقاتی حاصل شده است. سیلوا که یک بار با حضور در استقلال با کسب عنوان قهرمانی، عکس جام قهرمانی لیگ را روی دستانش تتو کرده بود، با توجه به شرایط این فرصت را دارد تا احتمالا دومین جام قهرمانی لیگ را بار دیگر روی دستانش در پایان فصل نقش بزند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی